Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3)

GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3)

Cena produktu GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3): Na systém PlayStation 3 dorazí dvě klasické hry pro systém PSP, v nichž objevíte temnou Kratovu minulost. Bavte se u nadšeně přijatých her God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Spar... > více informací


GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3) - popis

nahoru

Na systém PlayStation 3 dorazí dvě klasické hry pro systém PSP, v nichž objevíte temnou Kratovu minulost. Bavte se u nadšeně přijatých her God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta, které byly pro systém PS3 remasterované do dokonale ostrého vysokého rozlišení. Objevte záhadná tajemství, která se skrývají v Kratově minulosti. Zjistěte v řadě, která sklidila řadu ocenění, pravdu o nezodpovězených otázkách. Prožijte ve stereoskopickém 3D, na které budete jen užasle zírat, znovu úžasné bitvy s některými z nejznámějších postav z řeckých mýtů. Nezastavitelný stroj destrukce se vrací – hra God of War Collection Volume II nabízí lákavé nahlédnutí do ponuré minulosti sparťanského válečníka Krata. Na systému PlayStation 3 nyní čekají premiéru plnou hrůzných scén dva tituly, které původně vyšly na systému PSP – God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta. Hra Chains of Olympus vás provádí roky Kratovy služby řeckým bohům, kdy se Kratos snaží vykoupit své hříchy z minulosti. Brzy zjistí, že bůh slunce Helios byl zajat, a bůh snů Morpheus tak mohl zakrýt celé Řecko černou mlhou. Musí bojovat s přisluhovači Morphea a brzy zjistí, že je v zajetí spletitého klamu, který musí rozluštit, zatímco trpí viděním své zesnulé dcery Calliope. Události hry Ghost of Sparta se odehrávají o mnoho let později, kdy se Kratos stane bohem války. Pronásledován přeludy ze své smrtelné minulosti se vydává na misi, která vyústí v jedny z jeho nejstrašlivějších a emocionálně nejdestruktivnějších bitev. A právě zde se odhalí jeho rodinná pouta... a projde zkouškou za hranicemi možností. Hra God of War Collection Volume II je zásadní pro pochopení tajemné Kratovy minulosti a nabízí zábavu, kterou by si příznivci epických akčních her neměli nechat ujít.

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3) akční ceny - Levné GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GOD OF WAR COLLECTION 2 (PS3) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.