L.A. Rush (psp)

Cena produktu L.A. Rush (psp) není známa.

 

Popis produktu L.A. Rush (psp): L.A. Rush Kulisou pro vaše závodní snažení je jižní část Los Angeles a tady pak lokality jako je Long Beach, Hollywood, Santa Monica či Compton. Tvůrci se pyšní velkým smyslem pro autenticitu hern... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

L.A. Rush (psp) - popis

nahoru

L.A. Rush Kulisou pro vaše závodní snažení je jižní část Los Angeles a tady pak lokality jako je Long Beach, Hollywood, Santa Monica či Compton. Tvůrci se pyšní velkým smyslem pro autenticitu herního prostředí, stejně jako enormní rozlehlostí. Midway totiž deklaruje položení nějakých 350-ti mil silnic a dálnic. Najdete ve hře 50 tratí s různými skokánky a rafinovanými zkratkami a závodům proti třem dalším oponentům, přičemž hlavním úkolem bude dostat se z místa A do místa B, samozřejmě v jednom kuse. Vedle toho nebude chybět ani Story mód, v němž se musíte dostat k třicítce vozů, co vám ukradli zlí hoši z města andělů. Což má vyřešit akčně řešené závodění, počítaje v to najíždění do oponentů a likvidace interaktivního materiálu na scéně, jako jsou billboardy, lavičky v parku, apod. Do toho nechybí ani bdělé oko zákona, které bude nejednou na tratích participovat při stíhání bláznivých řidičů. L.A. Rush nabízí 30 licencovaných aut s implementovným modelem jejich poškození. Ve vozovém parku narazíte na značky jako Chevy, Cadillac, Mitsubishi, nebo Nissan, nemluvě o 20-ti koncepčních alternativách, z nichž řada vychází z dílen současných automobilek. Vedle toho nesmíme zapomenout ani na licencované součástky od spol. AEM, Yokohama či Brembo! Potěší i skutečnost, že se závody jezdí za běžného provozu a třebaže dopravní ruch logicky nekopíruje momentální situaci v LA, stejně se nadějete situací jako vystřižených z akčního filmového snímku Rychle a zběsile. Kulisou pro vaše závodní snažení je jižní část Los Angeles a tady pak lokality jako je Long Beach, Hollywood, Santa Monica či Compton. Tvůrci se pyšní velkým smyslem pro autenticitu herního prostředí, stejně jako enormní rozlehlostí. Midway totiž deklaruje položení nějakých 350-ti mil silnic a dálnic. Najdete ve hře 50 tratí s různými skokánky a rafinovanými zkratkami a závodům proti třem dalším oponentům, přičemž hlavním úkolem bude dostat se z místa A do místa B, samozřejmě v jednom kuse. Vedle toho nebude chybět ani Story mód, v němž se musíte dostat k třicítce vozů, co vám ukradli zlí hoši z města andělů. Což má vyřešit akčně řešené závodění, počítaje v to najíždění do oponentů a likvidace interaktivního materiálu na scéně, jako jsou billboardy, lavičky v parku, apod. Do toho nechybí ani bdělé oko zákona, které bude nejednou na tratích participovat při stíhání bláznivých řidičů. L.A. Rush nabízí 30 licencovaných aut s implementovným modelem jejich poškození. Ve vozovém parku narazíte na značky jako Chevy, Cadillac, Mitsubishi, nebo Nissan, nemluvě o 20-ti koncepčních alternativách, z nichž řada vychází z dílen současných automobilek. Vedle toho nesmíme zapomenout ani na licencované součástky od spol. AEM, Yokohama či Brembo! Potěší i skutečnost, že se závody jezdí za běžného provozu a třebaže dopravní ruch logicky nekopíruje momentální situaci v LA, stejně se nadějete situací jako vystřižených z akčního filmového snímku Rychle a zběsile.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu L.A. Rush (psp) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější L.A. Rush (psp) akční ceny - Levné L.A. Rush (psp)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější L.A. Rush (psp) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější L.A. Rush (psp) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.