Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Street Racing Syndicate (Gamecube)

Street Racing Syndicate (Gamecube)

Street Racing Syndicate (Gamecube) zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Street Racing Syndicate (Gamecube) není známa.

 

Popis produktu Street Racing Syndicate (Gamecube): Street Racing Syndicate je hra závodního žánru, ve které se závody odehrávají na ulicích. Hráč má možnost vytvořit si své vlastní vozidlo, vybavit jej lepším motorem, spoilery atd... a soupeřit s ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Street Racing Syndicate (Gamecube) - popis

nahoru

Street Racing Syndicate je hra závodního žánru, ve které se závody odehrávají na ulicích. Hráč má možnost vytvořit si své vlastní vozidlo, vybavit jej lepším motorem, spoilery atd... a soupeřit s ostatními počítačově ovládanými vozidly. Závodí se ve třech různých městech Spojených států Amerických, v Los Angeles, Philadelpii a v Miami. K dispozici je 49 modelů aut, většinou japonského/korejského původu, ale zastoupena jsou i vozidla evropská, např. značky Volkswagen. Hráčům je umožněn postup ve hře podle vlastního výběru. Během závodů mohou bloumat městem a vybrat si další aktivitu. Mají na výběr mnoho činností, například mohou zapůsobit na dívky plněním úkolů, které souvisejí s auty. Vítězstvím nad jinými hráči získávají peníze na koupi nových vozidel nebo na úpravu těch, které již vlastní. Na konci každého závodu jsou hráčům vypláceny peněžní odměny, a nejen to, mají možnost setkat se s 18 dívkami. Těm předvedou něco ze svého řidičského umění, za což mohou být odměněni videonahrávkami těchto nádherných modelek. Hlavní rysy: • Rychlá závodní jízda městy Los Angeles, Philadelpia a Miami, na okruzích nebo v ulicích města. • Přes 40 aut s oficiální licencí z celého světa. • Licenční vylepšení od 15 různých výrobců aut. • Setkejte se s nimi, zapůsobte na ně a vyhrajte jejich videoklipy – tedy videozáznamy skutečných modelek. • Závody v ulicích, na okruzích, režim pro více hráčů.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Street Racing Syndicate (Gamecube) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Street Racing Syndicate (Gamecube) akční ceny - Levné Street Racing Syndicate (Gamecube)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Street Racing Syndicate (Gamecube) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Street Racing Syndicate (Gamecube) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.


;