Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

3DS Super Mario Maker Select

3DS Super Mario Maker Select

Cena:

520 Kč

Koupit za 520 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu 3DS Super Mario Maker Select: Každý může hrát, každý může tvořit – nově také na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS! Popadněte svou čapku a nechte svou představivost urvat se ze řetězu ve hře Super Mario Maker for Nintendo 3DS. Těšit se můžete třeba na 100 nových úrovní navržených společností Nintendo v Super Mario Challenge, kdy každá obsahuje dodatečné výzvy k překonání za bonusové medaile! A co třeba ostatními hráči vytvořené úrovně? Stačí naskočit na internet, vstoupit do Course Worldu a vybrat si ze záplavy úrovní vytvořených ve Wii U verzi hry Super Mario Maker. Se stovkou nových výzev a doporučenými úrovněmi vždycky narazíte na něco nového a jedinečného! Super Mario Challenge Se Super Mario Challenge můžete hrát kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojení k internetu! Naleznete zde 100 originálních úrovní vytvořených společností Nintendo, kdy každá obsahuje extra výzvy jako je sesbírání každé mince nebo poražení všech protivníků před doražením do cíle! Jste připravení na výzvu? Zdoláváním úkolů získ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

3DS Super Mario Maker Select - popis

Každý může hrát, každý může tvořit – nově také na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS! Popadněte svou čapku a nechte svou představivost urvat se ze řetězu ve hře Super Mario Maker for Nintendo 3DS. Těšit se můžete třeba na 100 nových úrovní navržených společností Nintendo v Super Mario Challenge, kdy každá obsahuje dodatečné výzvy k překonání za bonusové medaile! A co třeba ostatními hráči vytvořené úrovně? Stačí naskočit na internet, vstoupit do Course Worldu a vybrat si ze záplavy úrovní vytvořených ve Wii U verzi hry Super Mario Maker. Se stovkou nových výzev a doporučenými úrovněmi vždycky narazíte na něco nového a jedinečného! Super Mario Challenge Se Super Mario Challenge můžete hrát kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojení k internetu! Naleznete zde 100 originálních úrovní vytvořených společností Nintendo, kdy každá obsahuje extra výzvy jako je sesbírání každé mince nebo poražení všech protivníků před doražením do cíle! Jste připravení na výzvu? Zdoláváním úkolů získáte medaile oslavující vaše úspěchy a dokonce si můžete odemknout i další nové prvky do editoru vlastních úrovní! Naučte se základy Vytváření vlastních úrovní může být nejprve trochu matoucí. Díky pomoci Mashiko a Yamamury a jejich užitečných tutoriálů ale budete moct ze své představivosti vyždímat maximum! Lekce jsou plně interaktivní což znamená, že z vás za chvilku budou mistři návrháři. Změňte dříve nemožné na možné! Můžete vytvářet úrovně s klasickým Mario stylem nebo spojovat jednotlivé prvky v dříve nevídaných kombinacích. S tolika různými nápady vám tak nikdy nedojdou možnosti nových výtvorů. Mnoho prvků úrovní je dostupných hned od začátku a další je možné odemknout hraním Super Mario Challenge! Sdílejte mistrovské kousky se svými přáteli! Vytvořili jste perfektní úroveň? Tak to je čas se s ní předvést! Své výtvory můžete sdílet s přáteli skrze lokální připojení nebo za pomoci Služby StreetPass, takže si všichni budou moct užít vaši práci! Můžete dokonce spojit síly s ostatními hráči a vytvořit tak ultimátní Super Mario úrovně sdílením nekompletních kousků. Tyto úrovně pak budou označeny speciální ikonkou ukazující vaši spolupráci! Hlavní herní prvky: Masivní a hlavně snadný editor úrovní. 100 speciálních Nintendo úrovní obsahujících speciální výzvy. Možnost vytváření nových úrovní společně s dalšími hráči. Obrovská zásoba hráči vytvořených úrovní ve Wii U verzi hry. Nejnovější informace o tomto titulu najdete v tiskových zprávách najdete na webových stránkách http://www.mojenintendo.cz.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3DS Super Mario Maker Select užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější 3DS Super Mario Maker Select akční ceny - Levné 3DS Super Mario Maker Select

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3DS Super Mario Maker Select stojí 520 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3DS Super Mario Maker Select najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

3DS Super Mario Maker Select najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz