Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

505 Sniper Elite 4 (PS4)

505 Sniper Elite 4 (PS4)

Cena:

od 529 Kč do 799 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu 505 Sniper Elite 4 (PS4): Sniper Elite 4 je další pokračování v oceňované sérii, která vás pošle coby elitního snipera na různé mise, jež se odehrávají na pozadí velkých historických událostí 2. světové války. Čtvrtý díl k...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

505 Sniper Elite 4 (PS4) - popis

Sniper Elite 4 je další pokračování v oceňované sérii, která vás pošle coby elitního snipera na různé mise, jež se odehrávají na pozadí velkých historických událostí 2. světové války. Čtvrtý díl kombinuje realistickou balistiku s plíživou akcí ze třetí osoby a přinese dosud nejrozmanitější prostředí v sérii.

Vítejte v Itálii roku 1943.
Bezprostředně navazující na události z třetího dílu, Sniper Elite 4 přenese hráče na nádherný italský poloostrov, na němž se nacházejí jak krásná středomořská městečka, tak i obrovské nacistické budovy, rozsáhlé lesy a prastaré horské kláštery, vybudované po vzoru legendárního Monte Cassina.
Vy se opět ujmete role nyní již snipera - veterána Karla Fairburna a společně s italským odbojem budete bojovat proti fašistické tyranii ve snaze zastavit hrozbu, která by mohla ukončit postup Spojenců ještě předtím, než vůbec započal.
Pokud tato vaše snaha přijde vniveč, nebude se konat Operace Overlord, neuskuteční se Den D a Nacisté vyhrají válku jednou provždy.

Nová generace odstřelování.

Zapojte se do masivní kampaně pro 1 - 2 hráče, které si můžete projít v oblíbeném kooperativním módu. Chybět posléze nebude ani multiplayer, v němž se budete moci postřílet s přáteli, či hráči přes internet. Díky tomu nabízí čtvrtý díl dosud nejvíce obsahu ze všech dílů a vaše sniperské choutky tak jistě budou beze zbytku uspokojeny.

HERNÍ OBSAH:

Zasazení do nádherného a rozmanitého prostředí Itálie roku 1943.
Největší a nejrozsáhlejší kampaň v historii série Sniper Elite.
Úrovně mnohonásobně větší než ty ze Sniper Elite 3.
Kampaň pro jednoho až dva hráče, speciální kooperativní režimy pro dva až čtyři hráče a kompetitivní multiplayer až pro dvanáct hráčů.
Nové brutální rentgenové kamery při zabití zblízka nebo šrapnelem.

Výrobce 505 Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 505 Sniper Elite 4 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.