9 Monkeys of Shaolin

Cena:

799 Kč

Koupit za 799 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu 9 Monkeys of Shaolin: „Pokud znáš nepřítele a znáš sám sebe, nemusíš se bát výsledku stovek bitev. Pokud znáš sám sebe, ale neznáš nepřítele, s každým vítězstvím rovněž utrpíš porážku. Pokud neznáš ani nepřítele ani sám sebe, prohraješ v každé bitvě.“ -Sun-c’, Umění války OVLÁDNI SVÉ UMĚNÍ, OVLÁDNI SVŮJ OSUD Jako prostý čínský rybář Wei Cheng musíš pomstít smrt svých přátel a rodiny, kteří byli zavražděni během nájezdu pirátů na tvou mírumilovnou vesnici. Herní protagonista je skutečně drsný chlapík a zná základy prastarého bojového umění, které mistrovsky ovládli pouze legendární šaolinští mniši. Připrav si svou věrnou bojovou hůl a vydej se na náročné dobrodružství do středověké Číny, kde tě čekají kruté boje s hordami rozličných nepřátel. Akcí nabité boje, uživatelsky přívětivé ovládání a neuvěřitelná atmosféra skvělých kung-fu filmů ze 70. let – díky tomu všemu je 9 Monkeys of Shaolin dokonalou volbou pro každého opravdového fanouška pravých hardcore rvaček. Herní obsah: 3 jedinečné bojové ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

9 Monkeys of Shaolin - popis

„Pokud znáš nepřítele a znáš sám sebe, nemusíš se bát výsledku stovek bitev. Pokud znáš sám sebe, ale neznáš nepřítele, s každým vítězstvím rovněž utrpíš porážku. Pokud neznáš ani nepřítele ani sám sebe, prohraješ v každé bitvě.“ -Sun-c’, Umění války OVLÁDNI SVÉ UMĚNÍ, OVLÁDNI SVŮJ OSUD Jako prostý čínský rybář Wei Cheng musíš pomstít smrt svých přátel a rodiny, kteří byli zavražděni během nájezdu pirátů na tvou mírumilovnou vesnici. Herní protagonista je skutečně drsný chlapík a zná základy prastarého bojového umění, které mistrovsky ovládli pouze legendární šaolinští mniši. Připrav si svou věrnou bojovou hůl a vydej se na náročné dobrodružství do středověké Číny, kde tě čekají kruté boje s hordami rozličných nepřátel. Akcí nabité boje, uživatelsky přívětivé ovládání a neuvěřitelná atmosféra skvělých kung-fu filmů ze 70. let – díky tomu všemu je 9 Monkeys of Shaolin dokonalou volbou pro každého opravdového fanouška pravých hardcore rvaček. Herní obsah: 3 jedinečné bojové styly: Bojuj na zemi i ve vzduchu či používej záhadné magické pečetě. Kombinuj tyto prvky a poraz každého nepřítele ve svém vlastním stylu. Strhující příběh: Objev úžasný příběh Wei Cheng a sleduj jeho vývoj z prostého rybáře až po mistra šaolinského bojového umění. Úchvatný grafický styl: Nepravděpodobná kombinace historických a mystických prvků ti představí vzrušující zážitek v každé scéně, která se objeví na obrazovce. Rozsáhlý systém vývoje postavy: Naučíš se spoustu informací o cestách, které vedou k vítězství, a zároveň si odemkneš různé perky, předměty a bojové styly. Přes 25 různých úrovní: Čínské vesnice, pirátská loď, budhistické kláštery, japonská sídla, starodávné rozvaliny a spousta dalších. 10 druhů dřevcových zbraní: Každá dřevcová zbraň má jedinečné vlastnosti. Prozkoumej krajinu a hledej nové předměty! Kooperativní hra: Pozvi kamaráda, aby ti pomohl probojovat se sílícími vlnami nepřátel, a dokonči hru v tandemu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 9 Monkeys of Shaolin užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější 9 Monkeys of Shaolin akční ceny - Levné 9 Monkeys of Shaolin

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 9 Monkeys of Shaolin stojí 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 9 Monkeys of Shaolin najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

9 Monkeys of Shaolin najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz