A.O.T. 2 (XONE)

Cena produktu A.O.T. 2 (XONE) není známa.

 

Popis produktu A.O.T. 2 (XONE): A.O.T. 2 staví na oblíbené rychlé akci známé z prvního dílu a navíc přináší i velkou spoustu nových herních mechanismů. Ty si tak opět budeš moci navléci proslulé prostorové manévrovací zařízení, ...  Více informací


A.O.T. 2 (XONE) - popis

A.O.T. 2 staví na oblíbené rychlé akci známé z prvního dílu a navíc přináší i velkou spoustu nových herních mechanismů. Ty si tak opět budeš moci navléci proslulé prostorové manévrovací zařízení, abys byl schopen odrazit obludné titány ohrožující lidstvo a obnovit pořádek za zdmi. Ponoř se do fantastického anime příběhu Attack On Titan a zažij napínavé události z druhé řady tohoto animovaného japonského seriálu, a připomeň si akcí nabité bitvy z první série ze zcela nového úhlu pohledu!

HERNÍ OBSAH:

Prožij napínavé události z druhé řady seriálu: A.O.T. 2 umožňuje hráčům stát se aktivní součástí epických událostí z druhé řady celosvětového anime hitu „Útok titánů“. Nalezni pravdu skrývající se za zdí, navlékni si opět prostorové manévrovací zařízení a vznes se do akce!
Zapiš se jako průzkumík: Vůbec poprvé máš možnost vytvořit si svého vlastního průzkumníka a vyrazit s ním do bitvy! Tento nový průzkumník se stane ústřední postavou příběhu druhého dílu A.O.T. a znovu prožije události z první řady z nového úhlu pohledu, což vesmíru „Útoku titánů“ dodá ještě větší hloubku.
Propracované vztahy mezi postavami: Povyš na novou úroveň své vztahy s klíčovými postavami vesmíru „Útoku titánů“ mimo bitevní vřavy, a to s využitím přepracovaných RPG prvků! Silnější zapojení se do všednodenních činností umožní hráčům zjistit víc o jejich oblíbených postavách.
Napínavější souboje: S pomocí vylepšeného prostorového manévrovacího zařízení, nabízejícího větší svobodu pohybu a umožňujícího přesnější zaměřování schopné vypořádat se s rozmanitějšími pohyby titánů, si hráči budou moci naplno užít zábavnou akci i zbrusu nové výzvy.

Výrobce Koei Tecmo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu A.O.T. 2 (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.