Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Aérea (Collector 'Edition) PS4

Aérea (Collector 'Edition) PS4

Cena:

269 Kč

Koupit za 269 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Aérea (Collector 'Edition) PS4: Aeru je akční RPG s hudební tématikou, v níž hrajete jako jeden z učedníků velkého Maestra Guida a prozkoumáváte Aezira; plovoucí ostrov, který byl zlomený na kusy. Vaším úkolem je najít a vrátit devět prvotních nástrojů na obnovení rovnováhy a klidu ve světě. Musíte najít cestu přes všechny části rozptýlených ostrovů. Skompetizovat questy, vyřešit hádanky, porazit šéfy a objevit pravdu za ostrovy. Budete schopni vrátit devět prvotních nástrojů? Zahrajte si jako Wolff the Harp-Archer, Jacques the Cello-Knight, Jules the Lute-Mage, Claude the Trumpet-Gunner nebo se spojte se svými přáteli v lokální kooperaci. Sbírejte hudební archy, abyste se naučili nové dovednosti a přizpůsobily své zbraně stylu hry. Vychutnejte si krásnou ručně kreslenou hudební tematiku. Podívejte se na příběh a zjistěte, co se stalo s plovoucím ostrovem. Hrajte jako 4 různé postavy, každá s vlastní jedinečnou sadu schopností. Poražte 9 jedinečných šéfů inspirovaných specifickými hudebními nástroji... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Aérea (Collector 'Edition) PS4 - popis

Aeru je akční RPG s hudební tématikou, v níž hrajete jako jeden z učedníků velkého Maestra Guida a prozkoumáváte Aezira; plovoucí ostrov, který byl zlomený na kusy. Vaším úkolem je najít a vrátit devět prvotních nástrojů na obnovení rovnováhy a klidu ve světě. Musíte najít cestu přes všechny části rozptýlených ostrovů. Skompetizovat questy, vyřešit hádanky, porazit šéfy a objevit pravdu za ostrovy. Budete schopni vrátit devět prvotních nástrojů? Zahrajte si jako Wolff the Harp-Archer, Jacques the Cello-Knight, Jules the Lute-Mage, Claude the Trumpet-Gunner nebo se spojte se svými přáteli v lokální kooperaci. Sbírejte hudební archy, abyste se naučili nové dovednosti a přizpůsobily své zbraně stylu hry. Vychutnejte si krásnou ručně kreslenou hudební tematiku. Podívejte se na příběh a zjistěte, co se stalo s plovoucím ostrovem. Hrajte jako 4 různé postavy, každá s vlastní jedinečnou sadu schopností. Poražte 9 jedinečných šéfů inspirovaných specifickými hudebními nástroji. Přepněte do místního družstva a vytvořte tým s až 4 přáteli.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Aérea (Collector 'Edition) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Aérea (Collector 'Edition) PS4 akční ceny - Levné Aérea (Collector 'Edition) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Aérea (Collector 'Edition) PS4 stojí 269 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Aérea (Collector 'Edition) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Aérea (Collector 'Edition) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz