Akiba 's Beat PS4

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Akiba 's Beat PS4: Akiba’s Beat je moderní satirou na klasické japonské RPG. Hra se odehrává v životu podobné části Tokia a hráči ovládají skupinu postav, které vede hlavní protagonista Asahi Tachibana, při snaze očistit město od všeho co není v souladu s realitou. Hra má dva hlavní aspekty: první, kde hráči bloudí ulicemi a komunikují s bizarními obyvateli Akihabara. Ptají se na otázky, které jsou spjaty se záhadou a tím získávají přístup do dungeonů, které jsou plné monster zvaných deziluze. Tyto souboje jsou druhým aspektem hry. Dotkněte se nepřátel na mapě a budete přemístění do soubojů v reálném čase, které otestují reflexy a schopnosti hráčů. Komunikujte s unikátní vykreslenými postavami s nadějí, že se dozvíte více o zdroji mnoha změn ve městě. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Akiba 's Beat PS4 - popis

Akiba’s Beat je moderní satirou na klasické japonské RPG. Hra se odehrává v životu podobné části Tokia a hráči ovládají skupinu postav, které vede hlavní protagonista Asahi Tachibana, při snaze očistit město od všeho co není v souladu s realitou. Hra má dva hlavní aspekty: první, kde hráči bloudí ulicemi a komunikují s bizarními obyvateli Akihabara. Ptají se na otázky, které jsou spjaty se záhadou a tím získávají přístup do dungeonů, které jsou plné monster zvaných deziluze. Tyto souboje jsou druhým aspektem hry. Dotkněte se nepřátel na mapě a budete přemístění do soubojů v reálném čase, které otestují reflexy a schopnosti hráčů. Komunikujte s unikátní vykreslenými postavami s nadějí, že se dozvíte více o zdroji mnoha změn ve městě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Akiba 's Beat PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Akiba 's Beat PS4 akční ceny - Levné Akiba 's Beat PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Akiba 's Beat PS4 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Akiba 's Beat PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Akiba 's Beat PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz