Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Alien Breed Trilogy (Xbox 360)

Alien Breed Trilogy (Xbox 360)

Cena produktu Alien Breed Trilogy (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Alien Breed Trilogy (Xbox 360): Novodobé zpracování známé série Alien Breed od tvůrců Team 17 ve skvělé trilogii. V roce 1979 vtrhnul na plátna světových kin sci-fi horor Alien, u nás známý později jako Vetřelec. V režii Ridleyh...  Více informací


Alien Breed Trilogy (Xbox 360) - popis

Novodobé zpracování známé série Alien Breed od tvůrců Team 17 ve skvělé trilogii. V roce 1979 vtrhnul na plátna světových kin sci-fi horor Alien, u nás známý později jako Vetřelec. V režii Ridleyho Scotta se posádka kosmické lodi Nostromo utkala se smrtící mimozemskou formou života, vytvořenou v hlavě švýcarského génia H.R. Gigera. Stísněné chodby, všudypřítomný strach a nejvýraznější monstrum filmového plátna dalo vzniknout kultu, který ani po 30 letech neztratil nic ze své děsivosti. Příběh se odehrává na vesmírném korábu Leopold, do kterého narazí prastará loď, které ve hře nikdo neřekne jinak, než loď duchů. Z ní se dostanou na palubu neznámé mimozemské organismy, které útočí na vše živé. A právě Conrad má jako jediný kuráž na to, aby se o ně postaral.:

Výrobce Team 17
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alien Breed Trilogy (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.