Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Alone in the Dark 5 (Wii)

Alone in the Dark 5 (Wii)

Cena produktu Alone in the Dark 5 (Wii) není známa.

 

Popis produktu Alone in the Dark 5 (Wii): Pátý díl populární série Alone in the dark s podtitulem Near Death Investigation se od svých předchůdců velice liší, a to hlavně svou akčností a důrazem na průzkum okolního prostředí a odhalovaní ...  Více informací


Alone in the Dark 5 (Wii) - popis

Pátý díl populární série Alone in the dark s podtitulem Near Death Investigation se od svých předchůdců velice liší, a to hlavně svou akčností a důrazem na průzkum okolního prostředí a odhalovaní jeho tajemství. Děj se odehrává v New Yorském Central Parku, ve kterém zajdete například do kostelů, zoologické zahrady nebo opuštěné zbrojovky. Se svým hlavním hrdinou Edwardem Carnabym, který sice zemřel v roce 1926, ale po New Yorku běhá stále velice čile, si užijete spoustu temných a akčnějších dobrodružství než tomu bylo ve všech předchozích dílech Alone in the Dark.:
Alone in the Dark 5 -

Výrobce Atari
Konzole Nintendo Wii
Druh Logické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alone in the Dark 5 (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.