Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4

America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4

Cena:

1 159 Kč

Koupit za 1 159 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4: Wheel of FortuneHra kolo štěstí nabízí více než 4,000 unikátních hádanek pro hodiny unikátních zvratů a zábavy z klasické hry Výběr z několika režimů určených pro různé věkové kategorie. Online multiplayer s žebříčky. Více než 250 předmětů pro designování vzhledu studia. Ve hře získávejte různé hodnoty výhry jako dovolenkové pobyty a hodnotné dárky. Jeopardy!Další klasická hra nabízí možnost hry až pro 3 hráčů online nebo offline. Ukažte vaše znalosti a reflexy při řešení tisíců hádanek. Výběr z několika režimů určených pro různé věkové kategorie. Správné odpovídejte a odemkněte super kategorie. Vyřešte více než 2000 hádanek s vizuálními a hudebními napovídá, mezi které patří hlášky, či písně. Po poražení každé super kategorie si můžete vybírat jaké kategorie chcete hrát a vzdělávat se v nich. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4 - popis

Wheel of FortuneHra kolo štěstí nabízí více než 4,000 unikátních hádanek pro hodiny unikátních zvratů a zábavy z klasické hry Výběr z několika režimů určených pro různé věkové kategorie. Online multiplayer s žebříčky. Více než 250 předmětů pro designování vzhledu studia. Ve hře získávejte různé hodnoty výhry jako dovolenkové pobyty a hodnotné dárky. Jeopardy!Další klasická hra nabízí možnost hry až pro 3 hráčů online nebo offline. Ukažte vaše znalosti a reflexy při řešení tisíců hádanek. Výběr z několika režimů určených pro různé věkové kategorie. Správné odpovídejte a odemkněte super kategorie. Vyřešte více než 2000 hádanek s vizuálními a hudebními napovídá, mezi které patří hlášky, či písně. Po poražení každé super kategorie si můžete vybírat jaké kategorie chcete hrát a vzdělávat se v nich.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4 akční ceny - Levné America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4 stojí 1 159 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

America 's Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz