Arc of Alchemist PS4

Cena:

889 Kč

Koupit za 889 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Arc of Alchemist PS4: Quinn Bravesford vede svůj národ do boje proti mnohým nepřátelským národům. Jednoho dne král slíbil, že pošle obrovskou výpravu do pouště začátkem. A tak byla Quinn vybrána jako velitelka mise. Quinn padne zrak na starobylé alchymistické zařízení, Lunagear, má ho na dosah. Podle legend z minulosti když použijete Lunagear se čtyřmi orba, získáte obrovskou sílu, která zachrání lidstvo. Ale Lunagear, který Quinn našla obsahuje ibaj eden z orbů. Získání všech čtyř orbů je však pouze příběh z legend ... Jeden z nepřátelských národů, knížectví Neuhaven se také vydal do pouště hledat obrovský zdroj moci. Quinn a její skupina musí proti jednotkám kniežastva bojovat a doufat, že se ke zdroji moci dostanou dříve. Quinn je připravena na všechno, ale stále pochybuje existenci zdroje moci ... Lunagear využívá 4 orby. Každý z orbů zastupuje jeden živel: oheň, vodu, zemi a vzduch. Využívejte živly k řešení hádanek a pro kouzlení mocných kouzel. Hráči se vracejí na základně, kterou si sami musejí ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Arc of Alchemist PS4 - popis

Quinn Bravesford vede svůj národ do boje proti mnohým nepřátelským národům. Jednoho dne král slíbil, že pošle obrovskou výpravu do pouště začátkem. A tak byla Quinn vybrána jako velitelka mise. Quinn padne zrak na starobylé alchymistické zařízení, Lunagear, má ho na dosah. Podle legend z minulosti když použijete Lunagear se čtyřmi orba, získáte obrovskou sílu, která zachrání lidstvo. Ale Lunagear, který Quinn našla obsahuje ibaj eden z orbů. Získání všech čtyř orbů je však pouze příběh z legend ... Jeden z nepřátelských národů, knížectví Neuhaven se také vydal do pouště hledat obrovský zdroj moci. Quinn a její skupina musí proti jednotkám kniežastva bojovat a doufat, že se ke zdroji moci dostanou dříve. Quinn je připravena na všechno, ale stále pochybuje existenci zdroje moci ... Lunagear využívá 4 orby. Každý z orbů zastupuje jeden živel: oheň, vodu, zemi a vzduch. Využívejte živly k řešení hádanek a pro kouzlení mocných kouzel. Hráči se vracejí na základně, kterou si sami musejí postavit. Na základně máte možnost trénovat, či nakupovat zásoby. Klíčem k úspěchu je bojová formace. Neustále ji měňte a zjistěte jak porazit i nejnebezpečnějších nepřátel. Možnost výběru originálního japonského dabingu s anglickými titulky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Arc of Alchemist PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Arc of Alchemist PS4 akční ceny - Levné Arc of Alchemist PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Arc of Alchemist PS4 stojí 889 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Arc of Alchemist PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Arc of Alchemist PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz