Arcade Spirits PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Arcade Spirits PS4: Co když k pádu trhu s videohrami z roku 1983 nikdy nedošlo? Arcade Spirits se odehrává v roce 20XX a je vizuální románové romantickou komedií s alternativní historií, v níž stále vládnou arkády jako poslední místo na hraní. Po období bouřlivého zaměstnání začne vaše postava vzrušující novou práci ve Funplexe: populární místní arkádě s týmem zaměstnanců, kteří jsou stejně výstřední jako zákazníci.Hrajte sám za sebe-ve hře Arcade Spirits je vše přizpůsobitelné. Všechny možnosti se odrážejí v obou scénických programech a uměleckých dílech-vyberte si svůj styl vlasů, tón pleti, barvu vlasů/očí a další.Rozvíjejte svou osobnost-komunikujte s postavami, jak se vám líbí: ať už jde o přátelství, platoniku nebo něco důvěrněji. Tvrdě pracujte a budujte požadovaný vztah pomocí celkem sedmi románských postav. Sledování pokroku ve hře-Systém identifikátorů identit, nebo "IRIS", může sledovat stav vašeho vztahu se všemi postavami v průběhu hry a také vaše osobnostní vlastnosti. Jste laskavý, svér... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Arcade Spirits PS4 - popis

Co když k pádu trhu s videohrami z roku 1983 nikdy nedošlo? Arcade Spirits se odehrává v roce 20XX a je vizuální románové romantickou komedií s alternativní historií, v níž stále vládnou arkády jako poslední místo na hraní. Po období bouřlivého zaměstnání začne vaše postava vzrušující novou práci ve Funplexe: populární místní arkádě s týmem zaměstnanců, kteří jsou stejně výstřední jako zákazníci.Hrajte sám za sebe-ve hře Arcade Spirits je vše přizpůsobitelné. Všechny možnosti se odrážejí v obou scénických programech a uměleckých dílech-vyberte si svůj styl vlasů, tón pleti, barvu vlasů/očí a další.Rozvíjejte svou osobnost-komunikujte s postavami, jak se vám líbí: ať už jde o přátelství, platoniku nebo něco důvěrněji. Tvrdě pracujte a budujte požadovaný vztah pomocí celkem sedmi románských postav. Sledování pokroku ve hře-Systém identifikátorů identit, nebo "IRIS", může sledovat stav vašeho vztahu se všemi postavami v průběhu hry a také vaše osobnostní vlastnosti. Jste laskavý, svérázný, vyrovnaný, odvážný nebo úplně jiný?Chraňte svou arkádu-vaše rozhodnutí ovlivní budoucí osud Funplexu. Ať už jsou to vztahy, které se rozhodnete rozvíjet, nebo způsob řešení klíčových momentů krizového řízení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Arcade Spirits PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Arcade Spirits PS4 akční ceny - Levné Arcade Spirits PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Arcade Spirits PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Arcade Spirits PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Arcade Spirits PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz