Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Arcania: Gothic IV (PS3)

Arcania: Gothic IV (PS3)

Cena produktu Arcania: Gothic IV (PS3) není známa.

 

Popis produktu Arcania: Gothic IV (PS3): Hra Gothic IV by měla být rozdělena na více kapitol a bude se odehrávat 10 let po událostech v G3, na který bude navazovat. Ghotic IV bude asi stejně velký jako v G3 a bude se jednat o jižní ostro...  Více informací


Arcania: Gothic IV (PS3) - popis

Hra Gothic IV by měla být rozdělena na více kapitol a bude se odehrávat 10 let po událostech v G3, na který bude navazovat. Ghotic IV bude asi stejně velký jako v G3 a bude se jednat o jižní ostrovy. Najdete tam rozdílnou faunu a floru, náhlé změny počasí, střídání denního a nočního cyklu. Hra bude využívat pokročilou technologii shaderů (Pokud si například stoupnete pod strom, nejen, že všechno uvidíte v realisticky ztlumeném světle, ale slunce bude přes jednotlivé listy jemně prosvítat jako ve skutečnosti). Titul Arcania: Gothic IV u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy gothic, gothic 4, arcania.

Konzole PlayStation 3
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Arcania: Gothic IV (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.