Armored Core 5 PS3

Cena:

479 Kč

Koupit za 479 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Armored Core 5 PS3: Série Armored Core je v tomto žánru proslulá díky intenzivním soubojem jeden na jednoho a množství možností nastavení. Armored Core 5 je pokračováním, které provádí revoluci díky většímu množství obsahu, jak jste mohli najít u jeho předchůdců, kompletně nové atmosféře a rozsáhlému offline módu. Změny byly provedeny iv online módu, který se zaměřuje na týmové souboje. Armored Core 5 se více soustředí na taktiku a efektivnost využití členitosti terénu, než na samotné útoky. V zničeném světě lidé směřují ke katastrofě, přesto pokračují v boji. Příběh zakládá na myšlence lidské síly čelící osudu a popisuje pošetilost a pomíjivosti lidstva. Braňte a dobývejte území - připravte se na útok nepřítele! Hráči mohou napadnout Vaše území, i když nejste online. Rozestavte strategicky své obranné systémy, které budou automaticky použity proti ostatním hráčům. V rámci online hry bojujte v PvP online týmových bitvách, abyste zabránili nepřátelům vstoupit na Vaše území. Komplexní mód hry pro více ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Armored Core 5 PS3 - popis

Série Armored Core je v tomto žánru proslulá díky intenzivním soubojem jeden na jednoho a množství možností nastavení. Armored Core 5 je pokračováním, které provádí revoluci díky většímu množství obsahu, jak jste mohli najít u jeho předchůdců, kompletně nové atmosféře a rozsáhlému offline módu. Změny byly provedeny iv online módu, který se zaměřuje na týmové souboje. Armored Core 5 se více soustředí na taktiku a efektivnost využití členitosti terénu, než na samotné útoky. V zničeném světě lidé směřují ke katastrofě, přesto pokračují v boji. Příběh zakládá na myšlence lidské síly čelící osudu a popisuje pošetilost a pomíjivosti lidstva. Braňte a dobývejte území - připravte se na útok nepřítele! Hráči mohou napadnout Vaše území, i když nejste online. Rozestavte strategicky své obranné systémy, které budou automaticky použity proti ostatním hráčům. V rámci online hry bojujte v PvP online týmových bitvách, abyste zabránili nepřátelům vstoupit na Vaše území. Komplexní mód hry pro více hráčů - hra podporuje kooperativní módy ve všech typech misí, jako například"Znič cíl" nebo"Prozkoumej oblast". Ve"World" modu zase bojujte o světovou dominanci. Útočná hra - herní systém byl zcela přepracován a nabízí výraznější zážitek z útočení. Rozsáhlé možnosti nastavení - hra nabízí nespočet součástí, které můžete získat, abyste je použili na přestavbu a vylepšení svého mecha. Upravte si své území a dosáhněte vyšší úroveň s různými druhy obranných systémů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Armored Core 5 PS3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Armored Core 5 PS3 akční ceny - Levné Armored Core 5 PS3

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Armored Core 5 PS3 stojí 479 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Armored Core 5 PS3 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Armored Core 5 PS3 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz