Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Ary and the Secret of Seasons

Ary and the Secret of Seasons

Cena:

999 Kč

Koupit za 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Ary and the Secret of Seasons: Kdysi dávno ohrožoval svět Valdi zlý kouzelník, jenž však byl po velikém boji poražen legendárním válečníkem a na věčné časy uvězněn v temné kobce. Čtyři slavní mudrcové přísahali, že budou na kobku dohlížet a chránit ji, aby ji kouzelník už nikdy neopustil, a vytvořili tajemnou organizaci, kterou nazvali Strážci ročních období. Plynula léta a Strážci se stali nejprve součástí historie, a nakonec nevyhnutelně i legend… Když však záhadná síla naruší ve Valdi spořádaný koloběh ročních období, rozhodne se Ary pomoct dávným Strážcům a nalézt původce těchto nečekaných obtíží. S pomocí bystrého rozumu a bezbřehé kuráže bude muset překonat obludné nepřátele, tajné úklady i zastaralé tradice, aby zachránila Valdi a ve světě opět nastolila rovnováhu. Herní obsah: Odměňující průzkum: Spoutej sílu jednotlivých ročních období, řeš originální environmentální hádanky a pomoz Ary nalézt cestu rozlehlými prostředími při hledání nových cílů. Poutavé vyprávění: Přidej se k Strážcům ročních ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Ary and the Secret of Seasons - popis

Kdysi dávno ohrožoval svět Valdi zlý kouzelník, jenž však byl po velikém boji poražen legendárním válečníkem a na věčné časy uvězněn v temné kobce. Čtyři slavní mudrcové přísahali, že budou na kobku dohlížet a chránit ji, aby ji kouzelník už nikdy neopustil, a vytvořili tajemnou organizaci, kterou nazvali Strážci ročních období. Plynula léta a Strážci se stali nejprve součástí historie, a nakonec nevyhnutelně i legend… Když však záhadná síla naruší ve Valdi spořádaný koloběh ročních období, rozhodne se Ary pomoct dávným Strážcům a nalézt původce těchto nečekaných obtíží. S pomocí bystrého rozumu a bezbřehé kuráže bude muset překonat obludné nepřátele, tajné úklady i zastaralé tradice, aby zachránila Valdi a ve světě opět nastolila rovnováhu. Herní obsah: Odměňující průzkum: Spoutej sílu jednotlivých ročních období, řeš originální environmentální hádanky a pomoz Ary nalézt cestu rozlehlými prostředími při hledání nových cílů. Poutavé vyprávění: Přidej se k Strážcům ročních období – staré organizaci svázané neměnnými tradicemi. Na výpravě nezmapovanými oblastmi Valdi poté odhal mnohá tajemství vrhající nové světlo na historii Strážců. Dynamická prostředí: Manipuluj se světem kolem Ary s pomocí jejích environmentálních schopností. Ohýbej svět a jeho roční období podle potřeb a přeskakuj z jednoho ekosystému do druhého. Plynulé souboje: Dovednosti, kterými Ary nově vládne, projdou nejednou zatěžkávací zkouškou při střetnutích s protivníky snažícími se zmařit její postup. Ať už půjde o běžné obyvatele míst, která navštíví, nebo neobvyklá hromotlucká monstra, k překonání monumentálních nástrah budete muset použít všech dostupných nástrojů. Půvabný trojrozměrný svět: Nádherný vizuální styl ve spojení s okouzlujícím hudebním doprovodem vytvářejí jedinečnou atmosféru slibující nevšední herní zážitek.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ary and the Secret of Seasons užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Ary and the Secret of Seasons akční ceny - Levné Ary and the Secret of Seasons

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ary and the Secret of Seasons stojí 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ary and the Secret of Seasons najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Ary and the Secret of Seasons najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz