Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Assassin's Creed 1 2 Pack (PS3)

Assassin's Creed 1 2 Pack (PS3)

Cena produktu Assassin's Creed 1 2 Pack (PS3) není známa.

 

Popis produktu Assassin's Creed 1 2 Pack (PS3): Assassins Creed Jeruzalém, léta páně 1191 - kruté časy Třetí křížové výpravy. Ulice zatím překypují čilým ruchem, avšak vše se změní. Ubisoft Montreal nám nabízí příběh v roli Altaïra ibn La-Ah...  Více informací


Assassin's Creed 1 2 Pack (PS3) - popis

Assassins Creed

Jeruzalém, léta páně 1191 - kruté časy Třetí křížové výpravy. Ulice zatím překypují čilým ruchem, avšak vše se změní. Ubisoft Montreal nám nabízí příběh v roli Altaïra ibn La-Ahada. Začínajícího asasína v nově vzniklém řádu vrahů. Naplánujte útok, bez smilování udeřte a dostaňte se pryč. To je ve zkratce Assassin´s Creed. Na pozadí se rozbíhá druhý příběh, který je ovšem ten důležitější. Mladý Desmond Miles je unesen podivnou organizací, která ho za pomoci přístroje zvaného Animus posílá do snů, kde díky genové projekci nutí Desmonda, aby znova prožíval život svého předka. Altaïr byl u konce Třetí křížové výpravy, kdy pomohl dojednat dohodu mezi Saladinem a Richardem Lví srdce.

Co nás čeká?
* Výborný příběh. Ocitneme se v kůži Desmonde někdy v blízké budoucnosti a také v roli Altaïra v roce 1191. Je to příběh plny konspirace a záhad, který si však ponechává spoustu historických základů.
* Spousta náčení na zabíjení a mnoho technik, jak práci odvést.
* Volný svět a působivé prostředí jeruzaléma a jeho okolí.
* Počátek dlouhé série.

Jedinečný double pack obsahující hry: Assassins Creed a Assassins Creed 2.

Assassins Creed 2

Pokračováním titulu, který se stal nejrychleji prodávanou novou značkou v herní historii. A i když měl první dil co zlepšovat, tak se druhý díl stal netrpělivě očekávaným titulem od vývojářů z Ubisoft Montreal. Assassin ponechává herní základ, který přinesl prvnímu dílu takový ohromný úspěch a představuje nové zážitky, které hráče překvapí a postaví před nové výzvy. Tvůrci také vyslyšeli hráčské připomínky a pokusili se v mnoha věcech herní mechanismy přetvořit. Stejně jako v prvním díle, tak i ten druhý následuje dvě dějové linie. Vracíme se do blízké budoucnosti, kde novodobí Templáři drží v zajetí Desmonda Milese, jehož předkové před stovkami let bojovali proti Teplářům a v Desmodově DNA jsou ukryty velice cené informace. Díky jistému přístroji může ve snech prožívat životy svých předků.
Ve dvojce jsme zachráněni půvabnou Lucy Stillmanovou, která připraví útěk a spojení s Assassínskou buňkou. Pod jejich kontrolou se tak budeme moci znova vydat pátrat po posvátných artefaktech. Opouštíme prapředka Altaïr ibn La-Ahada, prvního assasína v rodu a pousouváme se o několik stovek let dále. Do období renesanční Itálie. Rovnou do kůže mladého šlechtice Ezia Auditore da Firenze.

Co nás čeká?
* Ezio je mladý italský šlechtic, který se naučí řemeslu vrahů kvůli pomstě, a aby jako poslední mužský potomek rodu nepřerušil linii. Vrhne se neohroženě, aby pomstil zabíjení ve své rodině. Ezio je elegantní svobodný muž, miláček žen, přesto má v sobě silnou lidskou stránku. Jeho prostřednictvím se stanete elitním vrahem a mozději v dalších dílech i samotným velmistrem.
* Itálie byla v patnáctém století nejednotnou. Shlukem městských států, kde rodiny s politickou a ekonomickou mocí začaly přebírat vedoucí roli - Florencie a Benátky. Tento příběh se odehrává v několika z těch nejnádhernějších měst světa, v čase, kdy zrození kultury a umění šlo ruku v ruce s některými z těch nejhorších příkladů korupce, chamtivosti a vraždy.
* Hra staví na otevřenosti světa, takže se vracíme k volnému pobíhání po střechách a v ulicích měst. Přidává také dobrodružné prvky, jako třeba plavání a dokonce i létání. Můžeme mise vykonávat, kdy budeme chtít, a jak budeme chtít. Rozmanitost herních prvků přidává další možnosti, abychom si hru zahráli tak, jak chceme.
* Objevte dýchající svět, kde každá osoba je pro hráče příležitostí splynout s davem. Spolupráce s herními postavami přináší zaslouženou odměnu, ale také může vést k překvapujícím následkům.
* Zdokonalujte své schopnosti a staňte se elitním vrahem, pak se budete moci ohánět novými zbraněmi. Naučte se jak odzbrojit nepřátele a pak proti nim použít jejich vlastní zbraně. Zlikvidujte nepřátele pomocí obou skrytých čepelí.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassin's Creed 1 2 Pack (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.