Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Assassin's Creed III: Washington Edition (PS3)

Assassin's Creed III: Washington Edition (PS3)

Cena produktu Assassin's Creed III: Washington Edition (PS3) není známa.

 

Popis produktu Assassin's Creed III: Washington Edition (PS3): Severní Amerika, 18. století, třetí pokračování velicé úspěšné série od Ubisoftu. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojo...  Více informací


Assassin's Creed III: Washington Edition (PS3) - popis

Severní Amerika, 18. století, třetí pokračování velicé úspěšné série od Ubisoftu. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty a krveprolití je nevyhnutelné. Ze žhavého popela své vypálené vesnice však povstane nový assassin. V žilách mu koluje mohavská i britská krev. Míšenec, jeho otec byl brit a matka indiánka. Jeho boj za svobodu a spravedlnost tak bude ukován v plamenech revoluce.

Assassin’s Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18. století. Představí nového hrdinu Ratohnhaké:tona potomka indiánského kmene mohavků. Po přijetí civilního jména Connor se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce assassínů s templáři. Hráči se stanou zabijáky ve válce za osvobození od bezohledné tyranie v nejstylizovanějších a nejplynulejších bitvách celé dosavadní série. V Assassin’s Creed III se během války hráči dostanou od nádherných a nezkrocené přírody, přes živoucí koloniální městečka, až na chaotická bojiště, v nichž se americká armáda George Washingtona utkává s velkolepou britskou armádou.

Obsahuje také Assassin’s Creed III Season Pass, který poskytne hráči všech pět nadcházejících DLC balíčků naplánovaných do šesti měsíců od vydání hry. A tím i alternativní konec s názvem "The Tyranny of King Washington".
Co nás čeká?
* Úžasný konspirativní příběh, podložený skutečnou historií našeho světa.
* Nový revoluční herní engine Ubisoft-AnvilNext, který přináší průlom v kvalitě grafiky, modelů postav a umělé inteligenci.
* Koloniální Amerika v ohromujícím grafickém kabátě.
* "Assassin’s Creed III bude doposud nejvýpravnějším dílem série, přinese úžasného nového hrdinu a řádově rozsáhlejší herní obsah", říká Yves Guillemot, výkonný ředitel společnosti Ubisoft. "Ať už jste dlouhodobými fanoušky série Assassin’s Creed, nebo jste doposud žádný díl nehráli, rozsah a nádhera Assassin’s Creed III vám vyrazí dech."

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassin's Creed III: Washington Edition (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.