Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Assassin's Creed Rogue (PS3)

Assassin's Creed Rogue (PS3)

Cena produktu Assassin's Creed Rogue (PS3) není známa.

 

Popis produktu Assassin's Creed Rogue (PS3): Vyměňte těžký život assasína a přejděte na druhou stranu k templářským bratrům a jejich ideologii, která se snaží u obyvatel navodit řád a harmonii běžného života. To vše i přes ztrátu svobody a n...  Více informací


Assassin's Creed Rogue (PS3) - popis

Vyměňte těžký život assasína a přejděte na druhou stranu k templářským bratrům a jejich ideologii, která se snaží u obyvatel navodit řád a harmonii běžného života. To vše i přes ztrátu svobody a některých z lidských práv. Hrát budete za hrdinu Shaye, který po nezdařené akci zanevře na ostatní assasiny a po pokusu o jeho zavraždění přejde natrvalo k jejich největším nepřátelům templářům. Příběh hry je zasazen na apačské území v severní Americe, kde proti sobě stojí dvě znepřátelená vojska Francouzi a Britové, který pomáhají v bojích indiánští spojenci.

Ostatní
Platforma: PS3

Typ hry: Akční

Věková kategorie: 18

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassin's Creed Rogue (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.