Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Assassins Creed 2 (Xbox 360)

Assassins Creed 2 (Xbox 360)

Cena:

od 169 Kč do 349 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Assassins Creed 2 (Xbox 360): Popis: Assassins Creed 2 (Special Film Edition) Pokračování Assassin's Creed z 12. století ve Svaté zemi, se tentokrát odehrává v Benátkách roku 1476. Hlavním hrdinou hry je tentokrát Ezio, který ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Nejlevnější Videohry, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Nejlevnější Videohry popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Assassins Creed 2 (Xbox 360) - popis

Popis: Assassins Creed 2 (Special Film Edition) Pokračování Assassin's Creed z 12. století ve Svaté zemi, se tentokrát odehrává v Benátkách roku 1476. Hlavním hrdinou hry je tentokrát Ezio, který je vybaven sadou nových schopností jako plavání, převlékání se, či létání. Vše navíc s přislíbenou menším stereotypem díky šestnácti unikátním typům misí. Assassin's Creed 2 je bude doslova nabušený tunou nových zbraní - od seker a kladiv, přes palice, oštěpy, až po různé typy mečů. To vše včetně nových útočných pohybů a jakmile někdo zraní vás, bude třeba vyhledat pouličního lékaře, který Vám vyléčí rány a navrátí Vám bojeschopných status. Pak se již budete moci znovu pustit do bitky s novými druhy nepřátel, mezi které můžeme zařadit rychlých lučištníků, nebo ľahkoodencov, i tanky připomínající kolosy s obouruční meči a těžkým brněním. Další podstatnou částí hry je také využívání úkrytů, plížení a další praktiky, znemožňující nepřítelem zjistit Vaši aktuální pozici.

Výrobce UbiSoft
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Assassins Creed 2 (Xbox 360) - recenze

Doplňte si sbírku Assassin's Creed her za pár korun

Marek E.
09.08.2016 - 13:39:37

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassins Creed 2 (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.