Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Assassins Creed IV: Black Flag (Xbox 360)

Assassins Creed IV: Black Flag (Xbox 360)

Cena produktu Assassins Creed IV: Black Flag (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Assassins Creed IV: Black Flag (Xbox 360): Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde je korupce, nenasytnost a krutost samozřejmostí. Mezi těmito psanci je drzý mladý kapitán jménem Edward Kenw...  Více informací


Assassins Creed IV: Black Flag (Xbox 360) - popis

Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde je korupce, nenasytnost a krutost samozřejmostí.
Mezi těmito psanci je drzý mladý kapitán jménem Edward Kenway. Svým bojem o slávu a moc si vybudoval respekt u legend, třeba u slavného Blackbearda. Ale také se připletl do války mezi templáře a asisíny, která může zničit vše, co piráti vybudovali.
Vítejte ve zlatém věku pirátství.

DRZÝ REBEL
staň se Edwardem Kenwayem, charismatickým, ale brutálním kapitánem pirátů, jenž byl cvičen asasíny. Edward může snadno měnit asasínskou skrytou čepel za kteroukoliv z nových zbraní, včetně čtyř křesadlových pistolí a dvěmi mačetami.

PROZKOUMEJTE OTEVŘENÝ SVĚT PLNÝ PŘÍLEŽITOSTÍ* Objevte nejrosáhlejší a nejrůznorodější svět Assassin’s Creed, který byl kdy vytvořen. Od Kingston po Nassau, prozkoumejte více než 50 unikátních míst, kde si vyzkoušíte život piráta
* rabujte podvodní vraky
* vražděte templáře v rozkvétajících městech
* lovte vzácná zvířata v nezkrotné džungli
* hledejte poklady ve ztracených ruinách
* unikněte a ukryjte se do zátok

STAŇTE SE NEJOBÁVANĚJŠÍM PIRÁTEM KARIBIKU* Vel svou loď jménem Jackdaw a zastraš všechny, které potkáš.
* Přepadej a drancuj nepřátelské lodě, vylepšuj si loď novou municí a vybavením k boji proti nepřátelům na moři, bez vylepšování to daleko nedotáhnete.
* Vyloďujte se na paluby masivních galeon, získávejte posádku a vydejte se na výpravu za hanebným dobrodružstvím.

OBJEVTE DRSNOU REALITU UKRYTOU ZA PIRÁTSKOU FANTASY
Setkejte se s legendárním Blackbeardem, Calico Jackem a Benjaminem Hornigoldem, vytvoř si vlastní republiku na Bahamách a prožij události, které patří ke zlatému věku pirátství.

MULTIPLAYEROVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Bojujte či spolupracujte se svými přáteli v multiplayeru. Vyberte si z množství postav a bojujte na tématických a exotických mapách.

Žánr: Akční adventura

Platforma: XBOX 360

Lokalizace: EN

Multiplayer: TBA

Obal a manuál: EN

Vydavatel: UbiSoft

Výrobce UbiSoft
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassins Creed IV: Black Flag (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.