Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4

Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4

Cena:

879 Kč

Koupit za 879 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4: Asterix & Obelix XXL: Romastered je nadčasová klasika!Čas připravit kouzelný lektvar a připojit se k světoznámým Galom v tomto dobrodružství Aktualizovaná verze jako kdyby spadla do kouzelného lektvaru! Grafika i soundtrack jsou zcela remasterované av hře přibyly propracované animace a také některé zcela nové herní prvky. Toto 100 % vydání "Romastered" určitě přinese všem lovcům kanců milé překvapení!Jak to již v sérii bývá, hráči si budou moci přepínat mezi dvěma Galy, jak uznají za vhodné!Kromě tohoto globálního vylepšení přináší hra ke stolu 4 nové herní režimy, které ještě více vylepšují zažitek ze hry.Režim "Parkour" je velkou výzvou.Režim "Proti přesýpacím hodinám" pro milovníky rychlosti Galů.Režim "Extreme" pro nejodvážnějších Galů, kteří hledají náročnou výzvu. Nakonec, třešničkou na kanci, čtvrtý nový herní režim s názvem "Retro" umožní přepínání mezi původní grafikou a novou remasterované verzí stiskem jediného tlačítka. Vyzkoušejte hru, jakoby to bylo v roce 2003.Slavná... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4 - popis

Asterix & Obelix XXL: Romastered je nadčasová klasika!Čas připravit kouzelný lektvar a připojit se k světoznámým Galom v tomto dobrodružství Aktualizovaná verze jako kdyby spadla do kouzelného lektvaru! Grafika i soundtrack jsou zcela remasterované av hře přibyly propracované animace a také některé zcela nové herní prvky. Toto 100 % vydání "Romastered" určitě přinese všem lovcům kanců milé překvapení!Jak to již v sérii bývá, hráči si budou moci přepínat mezi dvěma Galy, jak uznají za vhodné!Kromě tohoto globálního vylepšení přináší hra ke stolu 4 nové herní režimy, které ještě více vylepšují zažitek ze hry.Režim "Parkour" je velkou výzvou.Režim "Proti přesýpacím hodinám" pro milovníky rychlosti Galů.Režim "Extreme" pro nejodvážnějších Galů, kteří hledají náročnou výzvu. Nakonec, třešničkou na kanci, čtvrtý nový herní režim s názvem "Retro" umožní přepínání mezi původní grafikou a novou remasterované verzí stiskem jediného tlačítka. Vyzkoušejte hru, jakoby to bylo v roce 2003.Slavná vesnička se nebránila. Všichni vesničané byli uneseni a Římané jejich nyní drží po celém světě! Začněte záchrannou misi s Asterixem, Obelixem a věrným Dogmatix a navštivte Normandii, Řecko, Helvetia a Egypt s potřebnou zastávkou v Římě. Pokud chcete osvobodit Getafixe, Panacea, Cacofonixa a všech jejich přátel, budete muset během této cesty bojovat s každým nepřítelem: s Římany, piráty a dokonce i s Vikingy!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4 akční ceny - Levné Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4 stojí 879 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Asterix & Obelix XXL (Romastered) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz