Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE: Limitovaná edice obsahuje hru a 2 figurky Asterixe a Obelixe.Dobrodružství, které můžete sdílet plné zábavy, fackovania a přátelství. Píše se rok 50 př.nl Galie je zcela okupována Římany. Tedy, ne úplne-jedna malá vesnice Galů se stále drží proti okupantům. A život není lehký pro Římských legionářů, kteří obývají opevněné kempy Totorum, Aquarium, Laudanum a Compendium. Mír vládne v malé vesnici Amorican, kde si vesničané žijí svůj život. Naši dva hrdinové, Asterix a Obelix, loví divočáka, kovář se hádá s rybářům a náčelník vesnice se prochází po hradbách. V jeden den, vesnicky druid, Getafixe, dostane podivný list. Je od Avino Gandir, vysoké kněžky Thule! Varuje druida před velkým nebezpečím pro jeho lid a žádá od něj aby sebral mysteriózní Menhir ven ze skrýše. Vydejte se na vzrušující dobrodružství a ponořte se do světa Asterixe! Sami nebo v lokální kooperaci, objevujte krajinu Římského impéria a odhalte záhadu Crystal Menhir a jeho neuvěřitelnou moc! Zdokonalte své dovednosti s... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE - popis

Limitovaná edice obsahuje hru a 2 figurky Asterixe a Obelixe.Dobrodružství, které můžete sdílet plné zábavy, fackovania a přátelství. Píše se rok 50 př.nl Galie je zcela okupována Římany. Tedy, ne úplne-jedna malá vesnice Galů se stále drží proti okupantům. A život není lehký pro Římských legionářů, kteří obývají opevněné kempy Totorum, Aquarium, Laudanum a Compendium. Mír vládne v malé vesnici Amorican, kde si vesničané žijí svůj život. Naši dva hrdinové, Asterix a Obelix, loví divočáka, kovář se hádá s rybářům a náčelník vesnice se prochází po hradbách. V jeden den, vesnicky druid, Getafixe, dostane podivný list. Je od Avino Gandir, vysoké kněžky Thule! Varuje druida před velkým nebezpečím pro jeho lid a žádá od něj aby sebral mysteriózní Menhir ven ze skrýše. Vydejte se na vzrušující dobrodružství a ponořte se do světa Asterixe! Sami nebo v lokální kooperaci, objevujte krajinu Římského impéria a odhalte záhadu Crystal Menhir a jeho neuvěřitelnou moc! Zdokonalte své dovednosti se záhadným Crystal Menhir ve všech jeho formách: kamenný menhir, ledový menhir, ohnivý menhir a magnetický menhir! Poprvé v Asterix XXL sáze, hrajte jako Asterix a Obelix v lokální kooperaci pro dva hráče! Je to fantastické dobrodružství pro rodinu nebo přátele. Zažijte nový příběh Asterix komiksového světa a objevujte území Římského impéria. Najdete zde vaše nejoblíbenější postavy jako například Getafixe, Cacofonix a Vitalstatistix, také jako nové postavy s vtipnými jmény! Splňte různé boční úkoly a posbírejte schované objekty napříč úrovněmi. Budete schopni najít mnoho odkazů na filmy skryté ve hře?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE akční ceny - Levné Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz