Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch)

Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch)

Cena produktu Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch) není známa.

 

Popis produktu Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch): Kolekce Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition obsahuje ságu Bhaalova zplozence v celé její úplnosti. Nalezneš v ní nejenom remasterované verze první Baldur’s Gate a jejího rozšíření Tales of the ...  Více informací


Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch) - popis

Kolekce Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition obsahuje ságu Bhaalova zplozence v celé její úplnosti. Nalezneš v ní nejenom remasterované verze první Baldur’s Gate a jejího rozšíření Tales of the Sword Coast, jakož i Baldur’s Gate II: Shadows of Amn a jejího rozšíření Throne of Bhaal, ale také zbrusu novou příběhovou kampaň Siege of Dragonspear zasazenou mezi obě původní hry. Kromě toho kolekce přináší i samostatná dobrodružství The Black Pits, nové společníky a navíc i nové možnosti při úpravě postav. To vše pochopitelně optimalizované pro herní konzole.
Baldur’s Gate: Enhanced Edition
Poté, co jsi za tajemných okolností přinucen opustit svůj domov, zjišťuješ, že jsi byl zavlečen do konfliktu, kvůli kterému se Mečové pobřeží ocitlo na pokraji války. Záhy navíc odhalíš, že zde působí neznámé síly, mnohem zlověstnější, než sis vůbec dokázal představit…Při svém vydání v roce 1998 nastavila Baldur’s Gate laťku všem počítačovým hrám na hrdiny zasazeným do světa Dungeons & Dragons. Vytvoř si vlastního hrdinu, shromáždi družinu nebojácných společníků a během putování po Mečovém pobřeží prožívej dobrodružství, nahromaď jmění… a odhal pravdu.

HERNÍ OBSAH:

Noví společníci: Naverbuj černého strážce Dorna Il-Khana, divokou čarodějku Neeru nebo mnicha Sluneční duše Rasaada yn Bashira, aby ti pomohli při tvých dobrodružstvích.
Nové možnosti při úpravě postav: Vytvoř kompletní družinu šesti vlastních hratelných postav a vezmi ji s sebou do hry pro jednoho hráče. Využij rozšířenou nabídku možností úprav vlastních postav a vybírej z nových barev vlasů, pokožky nebo oblečení, jakož i z nových specializací, hlasových sad a portrétů.
Optimalizováno pro konzole: Ponoř se do světa Baldur’s Gate ve vysokém rozlišení s přepracovaným rozhraním navrženým pro konzole.
Hra obsahuje CZ lokalizaci.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition obsahuje příběhovou kampaň původní Baldur’s Gate, rozšíření Tales of the Sword Coast, samostatné dobrodružství The Black Pits, balíček portrétů Faces of Good and Evil, balíček hlasů a portrétů Adventurers of Neverwinter a obnovený úkolový obsah vyříznutý z původní hry.
Baldur’s Gate II: Enhanced Edition
Unesli tě, uvěznili a mučením se tě snaží zlomit. Čaroděj Irenicus tě drží ve své pevnosti a hodlá tě připravit o moc, která ti právem náleží. Dokážeš odolat zlu kolujícímu ve tvých žilách a zříct se temného osudu, který tě volá? Nebo se poddáš své zrůdné povaze a staneš se bohem jako nový Pán zabíjení?Pokračuj v cestě započaté v Baldur’s Gate: Enhanced Edition nebo si v této izometrické hře na hrdiny ze světa Dungeons & Dragons vytvoř zbrusu novou postavu.

HERNÍ OBSAH:

Noví společníci: Poznej blíž černého strážce Dorna Il-Khana, divokou čarodějku Neeru a mnicha Sluneční duše Rasaada yn Bashira a naverbuj nevyzpytatelnou zlodějku Hexxat.
Shromáždi družinu: Vytvoř kompletní družinu šesti vlastních hratelných postav a vezmi ji s sebou do hry pro jednoho hráče. Využij rozšířenou nabídku možností úprav vlastních postav a vybírej z nových barev vlasů, pokožky nebo oblečení, jakož i z nových specializací, hlasových sad a portrétů.
Optimalizováno pro konzole: Ponoř se do světa Baldur’s Gate II ve vysokém rozlišení s přepracovaným rozhraním navrženým pro konzole.
Hra je v anglickém jazyce.

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition obsahuje příběhovou kampaň původní Baldur’s Gate II: Shadows of Amn, rozšíření Throne of Bhaal, samostatné dobrodružství The Black Pits II: Gladiators of Thay a balíček hlasů a portrétů Adventurers of Neverwinter.
Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear
Ze severu se blíží armáda, která drancuje, násilím verbuje místní obyvatelstvo a narušuje obchod podél Mečového pobřeží. Vede ji charismatická válečnice známá jako Zářivá dáma, jejíž minulost je zahalena tajemstvím a již je nutné zastavit.Město Baldur’s Gate vás poctilo svou důvěrou, ale než se v rozvalinách hradu Dragonspear postavíš Zářivé dámě, musíš zjistit, čím zájmům skutečně sloužíš… Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, první nová hra v sérii Baldur’s Gate za více než deset let, obohacuje ságu Bhaalova zplozence o zbrusu novou kapitolu. V tomto pětadvacetihodinovém dobrodružství konečně zjistíš, k jakým událostem došlo mezi Baldur’s Gate a Baldur’s Gate II.

HERNÍ OBSAH:

Shromáždi družinu: Vezmi za dobrodružstvím staré známé, jako je Minsc, Jaheira, Viconia a Edwin, a seznam se s novými hrdiny – gnómem Glintem, goblinkou M'Khiin a skaldem Voghilnem.
Svět jako stvořený pro dobrodružství: Naimportuj svou postavu z Baldur’s Gate: Enhanced Edition a poznej nové vzrušující oblasti Mečového pobřeží, které díky ručně kresleným mapám doslova pulzují životem. Na konci svého dobrodružství poté naimportuj svoji postavu do Baldur’s Gate II: Enhanced Edition.
Optimalizováno pro konzole: Zkoumej prostředí Siege of Dragonspear vůbec poprvé na konzolích s přepracovaným rozhraním uzpůsobeným pro hraní s ovladačem.
Hra je v anglickém jazyce.

Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear obsahuje příběhovou kampaň Siege of Dragonspear a balíček hlasů a portrétů Adventurers of Neverwinter.

Výrobce Skybound Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.