Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV)

Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV)

Cena produktu Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV) není známa.

 

Popis produktu Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV): V Arkham City, městě nekonečného zločinu a kriminality, tajemný Temný rytíř po západu slunce pomáhá udržet ulice v bezpečí. No nebylo tomu vždy tak. V Batman: Arkham Origins máte možnost nahlédnou...  Více informací


Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV) - popis

V Arkham City, městě nekonečného zločinu a kriminality, tajemný Temný rytíř po západu slunce pomáhá udržet ulice v bezpečí. No nebylo tomu vždy tak. V Batman: Arkham Origins máte možnost nahlédnout do minulosti Temného rytíře, prožít klíčové momenty života Bruce Waynea na jeho cestě za spravedlností.

Batman je zkušený bojovník proti zločinu, ale není ještě ten veteránský superhrdina, který je vyobrazen v Arkham City a Arkham Asylum . Bojuje proti běžným zločincům, ale vše se změní když se stane něco neočekávaného. Vládce podsvětí, brutální a sadistický tyran, zvaný"Black Mask" nabídl za Batmanových hlavu odměnu. Black Mask však dal takovou nabídku, která ale přilákala i superkriminálnikov, kterým Batman ještě nečelil.
K tomu všemu se, během tohoto krvavého lovu na Batmana, zvyšuje kriminalita ve městě a zločinci terorizují město za každým rohem. O to, že nebudete mít co dělat, se bát nemusíte. Spolu s Temným rytířem budete mít totiž plné ruce práce.
Polovina hry je postavena v Old Gotham části města, ze kterého se postupem času dostanete do New Gotham, kde už budou známy mrakodrapy a moderní budovy. Nová městská část zdvojnásobí rozsáhlost světa.
Dokážete pomoci Batmanovi postavit se superpadouchem a zjistit, co má Black Mask v úmyslu? neutuchající kriminalita-město Arkham nabízí vedlejší mise a aktivity, které umožní Batmanovi získat zkušenostní body, jakož i respekt před policií, jejíž příslušníky budete zachraňovat z rukou gangů.
Nejžádanější!-Tato funkce Vám umožní lovit zločinců i mimo hlavní linie příběhu. Tyto mise mohou být aktivovány po tom, jak se s nimi setkáte.
Některé mise nabízejí vylepšení-například, pokud si nebudete vědět rady s nějakou misí, Alfred Vám může nabídnout nový gadget.
Nový Dark Knight systém přidá postupné zvyšování náročnosti hry, ale nenahradí Challenge mód.:

Výrobce Warner Bros Games
Konzole PlayStation Vita
Druh Akční

Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV) - recenze

Vychází Batman: Arkham Origins Blackgate pro PC a konzole

HonzaP
16.04.2014 - 16:46:55

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Batman: Arkham Origins Blackgate (PSV) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.