Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Battalion Wars (GameCube)

Battalion Wars (GameCube)

Cena produktu Battalion Wars (GameCube) není známa.

 

Popis produktu Battalion Wars (GameCube): Póóózor! Vojáci, všichni dobře víte, že když se před čtyřmi lety na GBA objevil titul Advance Wars, od základu změnil pohled hráčské veřejnosti na tahové strategie. Mluvilo se dokonce o jeho akčně... > více informací


Battalion Wars (GameCube) - popis

nahoru

Póóózor! Vojáci, všichni dobře víte, že když se před čtyřmi lety na GBA objevil titul Advance Wars, od základu změnil pohled hráčské veřejnosti na tahové strategie. Mluvilo se dokonce o jeho akčněji pojaté verzi pro Nintendo GameCube s označením Advance Wars: Under Fire, ale kde nic tu nic! To je však již minulost! Název pod kterým se setkáme se starými dobrými známými z obou dílů Advance Wars pro Game Boye Advance nyní zní Battalion Wars! Jinak ovšem platí vše o čem jsme mluvili v přípravce! Tedy potlačení strategického ducha na úkor maximální akce s možností přímo ovládat kteroukoliv z jednotek na bojišti! Ano, pro úspěšné rozdrcení nepřítele se bez rozvážného plánování a kooperace jednotlivých složek vašeho vojska neobejdete – obzvláště pak s ohledem na to, že terén je plně trojrozměrný! Póóóhov! - Rychlá akce s unikátní možností přímo ovládat všechny jednotky pozemních i vzdušných sil. - Úžasné vizuální zpracování s ohromujícími detaily a samozřejmě možnost současné hry více hráčů.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Battalion Wars (GameCube) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Battalion Wars (GameCube) akční ceny - Levné Battalion Wars (GameCube)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Battalion Wars (GameCube) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Battalion Wars (GameCube) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.