Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Battalion Wars (GameCube)

Battalion Wars (GameCube)

Cena produktu Battalion Wars (GameCube) není známa.

 

Popis produktu Battalion Wars (GameCube): Póóózor! Vojáci, všichni dobře víte, že když se před čtyřmi lety na GBA objevil titul Advance Wars, od základu změnil pohled hráčské veřejnosti na tahové strategie. Mluvilo se dokonce o jeho akčně...  Více informací


Battalion Wars (GameCube) - popis

Póóózor! Vojáci, všichni dobře víte, že když se před čtyřmi lety na GBA objevil titul Advance Wars, od základu změnil pohled hráčské veřejnosti na tahové strategie. Mluvilo se dokonce o jeho akčněji pojaté verzi pro Nintendo GameCube s označením Advance Wars: Under Fire, ale kde nic tu nic! To je však již minulost! Název pod kterým se setkáme se starými dobrými známými z obou dílů Advance Wars pro Game Boye Advance nyní zní Battalion Wars! Jinak ovšem platí vše o čem jsme mluvili v přípravce! Tedy potlačení strategického ducha na úkor maximální akce s možností přímo ovládat kteroukoliv z jednotek na bojišti! Ano, pro úspěšné rozdrcení nepřítele se bez rozvážného plánování a kooperace jednotlivých složek vašeho vojska neobejdete – obzvláště pak s ohledem na to, že terén je plně trojrozměrný! Póóóhov! - Rychlá akce s unikátní možností přímo ovládat všechny jednotky pozemních i vzdušných sil. - Úžasné vizuální zpracování s ohromujícími detaily a samozřejmě možnost současné hry více hráčů.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Battalion Wars (GameCube) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.