Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Berserk and the Band of the Hawk PS4

Berserk and the Band of the Hawk PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Berserk and the Band of the Hawk PS4: Hra Berserk and the Band of the Hawk je založena na světoznámé sérií Berserk od Kentaro Miura. Hráči následují odvážnou a hrdinskou cestu postav Guts, Griffith, Casca a družiny jestřába při tom, jak se prosekat hrozivým světem magických a démonických padouchů. Prosekávání se stovkami nepřátel je spojeno s temným světem Berserk, což umožňuje dosud nevídané věci. Preseknite nepřátel na půlky obrovskými meči, nebo jejich zadlávte do země. Užívejte si destruktivní sílu, která umožňuje zneškodnit několik nepřítelem na jeden zásah. Budete mít možnost hrát za všechny postavy z různých částí příběhu. Každá z postav má vlastní schopnosti a vlastnosti. Abyste měli kompletní pocit ze hry postavy byly nadabované originálními herci, které znáte iz animované série Berserk. Během souboje získáváte schopnosti a vylepšujete si útoky. Postupně dosáhnete takovou sílu útoků, že dokážete jedním šmahem rozseknout příšery na půlky. Prosekejte se hordami nepřátel, kteří se na Vás valí! Také se ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Berserk and the Band of the Hawk PS4 - popis

Hra Berserk and the Band of the Hawk je založena na světoznámé sérií Berserk od Kentaro Miura. Hráči následují odvážnou a hrdinskou cestu postav Guts, Griffith, Casca a družiny jestřába při tom, jak se prosekat hrozivým světem magických a démonických padouchů. Prosekávání se stovkami nepřátel je spojeno s temným světem Berserk, což umožňuje dosud nevídané věci. Preseknite nepřátel na půlky obrovskými meči, nebo jejich zadlávte do země. Užívejte si destruktivní sílu, která umožňuje zneškodnit několik nepřítelem na jeden zásah. Budete mít možnost hrát za všechny postavy z různých částí příběhu. Každá z postav má vlastní schopnosti a vlastnosti. Abyste měli kompletní pocit ze hry postavy byly nadabované originálními herci, které znáte iz animované série Berserk. Během souboje získáváte schopnosti a vylepšujete si útoky. Postupně dosáhnete takovou sílu útoků, že dokážete jedním šmahem rozseknout příšery na půlky. Prosekejte se hordami nepřátel, kteří se na Vás valí! Také se setkáte s"apoštolů", tyto obrovské příšery jsou velmi odolné na obyčejné útoky a strategie, objevte způsoby, jakými se dokážete postavit těmto monstrům.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Berserk and the Band of the Hawk PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Berserk and the Band of the Hawk PS4 akční ceny - Levné Berserk and the Band of the Hawk PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Berserk and the Band of the Hawk PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Berserk and the Band of the Hawk PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Berserk and the Band of the Hawk PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz