Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Bethesda Wolfenstein: The New Order (PS4)

Bethesda Wolfenstein: The New Order (PS4)

Cena produktu Bethesda Wolfenstein: The New Order (PS4) není známa.

 

Popis produktu Bethesda Wolfenstein: The New Order (PS4): Studiu Machine Games se podařilo vzkřísit sérii Wolfenstein ve velkém stylu a ty si tak můžeš užít dvě naprosto vychytané hry v jednom výhodném balíčku. The New Order začíná útokem na pevnost gene...  Více informací


Bethesda Wolfenstein: The New Order (PS4) - popis

Studiu Machine Games se podařilo vzkřísit sérii Wolfenstein ve velkém stylu a ty si tak můžeš užít dvě naprosto vychytané hry v jednom výhodném balíčku. The New Order začíná útokem na pevnost generála Deathsheada, jenž svými obřími roboty hrozí zvrátit průběh 2. světové války a ovládnout celý svět. Útok se však nezdaří a B.J. je společně se svými spolubojovníky nucen urychleně opustit nacistickou základnu. Tím se spouští řetězec událostí, který na konci může vést jen k jednomu výsledku - buď B.J. svými činy generála porazí, nebo padne v bitvě za svobodu a demokracii.

HERNÍ OBSAH:

Zažij intenzivní přestřelky z pohledu první osoby, zatímco se proti tobě postaví obrovští nazi roboti, super vojáci a elitní jednotky - vše vyrenderované v dokonalém detailu pomocí enginu id Tech 5.
Ve hře Wolfenstein najdeš dech beroucí honičky, podvodní průzkum, hráčem ovládané stroje nacistů a mnoho dalšího, to vše kombinované v dobrodružné akci.
Sbírej ultra pokročilé nacistické technologie! Odhal tajemství výzkumných zařízení a ostře hlídaných skrýší zbraní, abys tak mohl vylepšit svůj arzenál.
Zažij akční a napínavé dobrodružství v neskutečném tempu působivého příběhu hry.

The Old Blood posléze přichází jakožto prequel, jenž se odehrává v alternativní historii roku 1946, těsně před událostmi ze začátku hry The New Order. B.J. je poslán na infiltrační misi do hradu Wolfenstein, aby získal přísně tajnou složku, která obsahuje současné místo pobytu generála Deathsheada. Složka se nachází u chytré Standartenführerin Helgy von Schabbs, takže kroky našeho hrdiny vedou právě k ní. A protože Helga si ráda hraje s okultismem, nic nebude tak snadné, jak se ze začátku zdá..

HERNÍ OBSAH:

Akce, akce, akce! - Zažij na vlastní kůži intenzivní souboje z pohledu první osoby, zatímco se budeš ohánět zbraněmi inspirovanými nacistickým arzenálem. Odhal svůj potenciál díky novému setu perků.
Dobrodružství! - Objevuj jedinečné a dech beroucí prostředí německých venkovských měst, rozvalitých údolí, hrůzu nahánějících katakomb a čeká na tebe samozřejmě také ikonický zámek Wolfenstein.
Teror! - Postav se novým padouchům a jiným nepřátelům, včetně legií ohromných vojáků patřících do oddílu Super Soldiers, elitních úderných oddílů, dronů a těch nejtemnějších a nejděsivějších nacistických stvoření.

Výrobce Bethesda

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bethesda Wolfenstein: The New Order (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.