Biomutant (PS4)

Cena:

od 1 279 Kč do 8 999 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Biomutant (PS4): BIOMUTANT® je postapokalyptická RPG hra s otevřeným světem vyprávějící příběh mýtického umění Kung-Fu s unikátním soubojovým systémem umožňujícím hráčům kombinovat prvky klasického souboje, stříle...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
29. 9. 2021
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
4. 7. 2021
Do obchodu

Biomutant (PS4) - popis

BIOMUTANT® je postapokalyptická RPG hra s otevřeným světem vyprávějící příběh mýtického umění Kung-Fu s unikátním soubojovým systémem umožňujícím hráčům kombinovat prvky klasického souboje, střílení a mutantních schopností.

Zemi ochromila nákaza a Strom Života umírá. Objevuj svět naplněný chaosem a urči jeho osud - staneš se jeho zachráncem, nebo ho povedeš k ještě temnějšímu budoucnosti?

Klíčové prvky:
• Souboje z pohledu třetí osoby
Unikátní soubojový systém hráčům poskytne maximální volnost v pohybu a umožní provádět kombinace střílení, klasického souboje a schopností pramenících z mutací.
• Vyvíjej svou postavu
Hráči mají možnost kompletně přestavět svou generickou strukturu a změnit tak svůj vzhled a způsob hraní, což bude mít za následek nejrůznější fyzické mutace jejich postavy.
• Využívej svých dovedností
Získejte úplnou volnost ve výrobě zbraní. Kombinujte nejrůznější součásti a vytvářejte unikátní zbraně nejrůznějšího určení.
• Přežij v otevřeném světě plném života
Užívejte si volnosti v objevování rozsáhlého světa překypujícího životem a zjistěte, co se skrývá pod jeho povrchem. Objevte umírající divoké krajiny, sítě tunelů a skrýší v podzemí a do nebe se tyčící hory. Odhalujte nesčetná tajemství a setkejte se s rozličnými postavami a nepřáteli.
• Netradiční příběh s neotřelým koncem
Tvé činy sehrají rozhodující roli ve vývoji celého herního příběhu. Tvé volby a akce rozhodnou o tom, jak celý příběh skončí a jak bude vypadat svět okolo.

Platforma: PlayStation 4

Druh: Akce, Dobrodružné, RPG, Sci-fi

Jazyková verze: Angličtina

Datum premiéry: 2019

Vydavatel: THQ Nordic

Výrobce THQ
Konzole PlayStation 4

Biomutant (PS4) - recenze

Biomutant v novém preview videu ukazuje klíčové prvky | GC

id-31742
08.10.2019 - 19:01:56

20 minut z akce Biomutant

id-31742
17.09.2019 - 22:27:05

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Biomutant (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.