Bioshock 3 (PS3)

Cena produktu Bioshock 3 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Bioshock 3 (PS3): Bioshock je zřejmě nejočekávanější FPS akcí, která má ambice zásadně posunout celý žánr o jeden level výše. Tvůrci z týmu Irrational Games Bioshock výstižně nazvali shooter 2.0. Hra Bioshock vychá...  Více informací


Bioshock 3 (PS3) - popis

Bioshock je zřejmě nejočekávanější FPS akcí, která má ambice zásadně posunout celý žánr o jeden level výše. Tvůrci z týmu Irrational Games Bioshock výstižně nazvali shooter 2.0. Hra Bioshock vychází z vynikající série System Shock a odehrává se ve městě Rapture. Atmosférické prostředí města na hráči zanechá nezapomenutelný dojem. Neočekávajte žádnou statiku, jedná se o živé, dynamicky se měnící prostředí s nepopsatelnou atmosférou. Město totiž vzniklo jako nepodařený pokus o vybudování místa pro vyvolené s genetickým potenciálem pod mořskou hladinou. Výsledkem je peklo plné bizarních mutantů, se selhávajícími bezpečnostními systémy, naprostým rozkladem všeho, těsně před totální zkázou hrozící z moře. Hráči si užijí mimo jiné také řady RPG prvků, budou zdokonalovat své zbraně, geneticky upravovat vlastní tělo a ovládat různá mechanická zařízení. Titul Bioshock u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy bioshock.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bioshock 3 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.