blind PS4

Cena:

479 Kč

Koupit za 479 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu blind PS4: Blind je vypravěčem podán psychologický thriller pro virtuální realitu, v níž je hráč slepý a musí prozkoumat své okolí za pomoci sluchu. Probouzíte se v tajemné místnosti s minimem vzpomínek nebo jak jste se zde ocitli, v roli mladé ženy zjišťujete, že jste přišli o zrak. Provokování zákeřným a sadistickým správcem se vydáváte na průzkum zvráceného a strašidelného sídla pouze za využití zvuku. Holí vysíláte kolem sebe zvukové vlny, které na krátkou chvíli odhalují křivky předmětů, což vám umožňuje pohybovat se, řešit hádanky a odhalovat záhady vaší minulosti. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

blind PS4 - popis

Blind je vypravěčem podán psychologický thriller pro virtuální realitu, v níž je hráč slepý a musí prozkoumat své okolí za pomoci sluchu. Probouzíte se v tajemné místnosti s minimem vzpomínek nebo jak jste se zde ocitli, v roli mladé ženy zjišťujete, že jste přišli o zrak. Provokování zákeřným a sadistickým správcem se vydáváte na průzkum zvráceného a strašidelného sídla pouze za využití zvuku. Holí vysíláte kolem sebe zvukové vlny, které na krátkou chvíli odhalují křivky předmětů, což vám umožňuje pohybovat se, řešit hádanky a odhalovat záhady vaší minulosti.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu blind PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější blind PS4 akční ceny - Levné blind PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější blind PS4 stojí 479 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější blind PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Blind PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz