Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Borderlands 3 Deluxe Edition (XONE)

Borderlands 3 Deluxe Edition (XONE)

Cena produktu Borderlands 3 Deluxe Edition (XONE) není známa.

 

Popis produktu Borderlands 3 Deluxe Edition (XONE): Deluxe edice obsahuje: Retro Cosmetic Pack: Vault Hunter helmu a skin, Echo Device skin, skin pro zbraň Neon Cosmetic Pack: Vault Hunter helmu a skin, Echo Device skin, skin pro zbraň Gearbo...  Více informací


Borderlands 3 Deluxe Edition (XONE) - popis

Deluxe edice obsahuje:

Retro Cosmetic Pack: Vault Hunter helmu a skin, Echo Device skin, skin pro zbraň
Neon Cosmetic Pack: Vault Hunter helmu a skin, Echo Device skin, skin pro zbraň
Gearbox Cosmetic Pack: skin pro zbraň a trinket
Toy Box Weapons Pack: 2 hračky zbraně, hračka - granát, trinket
XP a Loot Drop Boost mody

BORDERLANDS 3 DELUXE EDITION
Třetí díl oblíbené looter shooter střílečky se vrací s baziliónem zbraní a pořádně zběsilým dobrodružstvím. Prostřílej si cestu novými světy a nepřáteli jako jeden ze 4 nových lovců Vaultů. Hraj sám, nebo s přáteli a zlikviduj šílené nepřátele, získej spoustu lootu a zachraň svůj domov před nesmiřitelnými vůdci kultů galaxie.

Zastavíš dvojčata?Podaří se ti zastavit Calypso Twins od sjednocení klanů banditů a získání ultimátní síly galaxie? Vyber si jednoho ze 4 lovcůStaň se Gunnerem, Operativem, Sire nebo Beastmasterem s unikátními stromy skillů, schopností a přizpůsobení. Loot, kam se podívášS gazilionem zbraní a výbavy bude každý souboj možností, jak si otestovat nové hračičky.

Objev nový prostor
Kromě Pandory se tentokrát podíváme i do nových světů, z nichž každý obsahuje unikátní prostředí a endemicky se vyskytující nepřátele. Rozhodně tak při prozkoumávání oblastí nebude nuda a pestrobarevný svět Borderlands znovu ožije.

Nemusíš na to být sám
Celou hrou. budeš moci projít solo nebo v kooperaci a kombinací svých dovedností vytvořit unikátní zabijáckou skupinu. K dispozici je jak mód online, tak i split-screen pro dva hráče na jedné konzoli. Díky Level Syncing systému pak budeš moci pomáhat svému týmu bez závislosti na tvém osobním levelu.

Herní obsah:
Gaziliony zbraní a doplňků - Ostřelovačky, pulsní pušky, pistole, brokovnice. Vše, co potřebuješ ke zlikvidování jakékoliv hrozby a ještě mnohem víc
Odhal, co se skrývá za Pandorou - Kromě klasického dějiště Borderlands her se vydáme i do dalších světů. Na kterých se bude také střílet. Hodně střílet.
Vyber si svého Vault Huntera - Na výběr máš hned ze 4 tříd - Gunner, Operative, Siren a Beastmastera. Každý z nich disponuje vlastním stromem skillů. schopnostmi a možnostmi přizpůsobení.

Výrobce Take 2 Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Borderlands 3 Deluxe Edition (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.