Borderlands 3

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Borderlands 3: BORDERLANDS 3 Třetí díl oblíbené looter shooter střílečky se vrací s baziliónem zbraní a pořádně zběsilým dobrodružstvím. Prostřílej si cestu novými světy a nepřáteli jako jeden ze 4 nových lovců Vaultů. Hraj sám, nebo s přáteli a zlikviduj šílené nepřátele, získej spoustu lootu a zachraň svůj domov před nesmiřitelnými vůdci kultů galaxie. Zastavíš dvojčata?Podaří se ti zastavit Calypso Twins od sjednocení klanů banditů a získání ultimátní síly galaxie? Vyber si jednoho ze 4 lovcůStaň se Gunnerem, Operativem, Sire nebo Beastmasterem s unikátními stromy skillů, schopností a přizpůsobení. Loot, kam se podívášS gazilionem zbraní a výbavy bude každý souboj možností, jak si otestovat nové hračičky. Objev nový prostor Kromě Pandory se tentokrát podíváme i do nových světů, z nichž každý obsahuje unikátní prostředí a endemicky se vyskytující nepřátele. Rozhodně tak při prozkoumávání oblastí nebude nuda a pestrobarevný svět Borderlands znovu ožije. Nemusíš na... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Borderlands 3 - popis

BORDERLANDS 3 Třetí díl oblíbené looter shooter střílečky se vrací s baziliónem zbraní a pořádně zběsilým dobrodružstvím. Prostřílej si cestu novými světy a nepřáteli jako jeden ze 4 nových lovců Vaultů. Hraj sám, nebo s přáteli a zlikviduj šílené nepřátele, získej spoustu lootu a zachraň svůj domov před nesmiřitelnými vůdci kultů galaxie. Zastavíš dvojčata?Podaří se ti zastavit Calypso Twins od sjednocení klanů banditů a získání ultimátní síly galaxie? Vyber si jednoho ze 4 lovcůStaň se Gunnerem, Operativem, Sire nebo Beastmasterem s unikátními stromy skillů, schopností a přizpůsobení. Loot, kam se podívášS gazilionem zbraní a výbavy bude každý souboj možností, jak si otestovat nové hračičky. Objev nový prostor Kromě Pandory se tentokrát podíváme i do nových světů, z nichž každý obsahuje unikátní prostředí a endemicky se vyskytující nepřátele. Rozhodně tak při prozkoumávání oblastí nebude nuda a pestrobarevný svět Borderlands znovu ožije. Nemusíš na to být sám Celou hrou. budeš moci projít solo nebo v kooperaci a kombinací svých dovedností vytvořit unikátní zabijáckou skupinu. K dispozici je jak mód online, tak i split-screen pro dva hráče na jedné konzoli. Díky Level Syncing systému pak budeš moci pomáhat svému týmu bez závislosti na tvém osobním levelu. Herní obsah: Gaziliony zbraní a doplňků - Ostřelovačky, pulsní pušky, pistole, brokovnice. Vše, co potřebuješ ke zlikvidování jakékoliv hrozby a ještě mnohem víc Odhal, co se skrývá za Pandorou - Kromě klasického dějiště Borderlands her se vydáme i do dalších světů. Na kterých se bude také střílet. Hodně střílet. Vyber si svého Vault Huntera - Na výběr máš hned ze 4 tříd - Gunner, Operative, Siren a Beastmastera. Každý z nich disponuje vlastním stromem skillů. schopnostmi a možnostmi přizpůsobení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Borderlands 3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Borderlands 3 akční ceny - Levné Borderlands 3

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Borderlands 3 stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Borderlands 3 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Borderlands 3 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz