Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Cena produktu Borderlands: The Handsome Collection (PS4) není známa.

 

Popis produktu Borderlands: The Handsome Collection (PS4): Pusťte se do světa Borderlands! Prostřílejte se nezapomenutelným dobrodružstvím, které vás chytne a nepustí. Odhalte příběh záporáka Handsome Jacka o jeho vzestup k moci a v podobě Borderlands 2 s...  Více informací


Borderlands: The Handsome Collection (PS4) - popis

Pusťte se do světa Borderlands! Prostřílejte se nezapomenutelným dobrodružstvím, které vás chytne a nepustí. Odhalte příběh záporáka Handsome Jacka o jeho vzestup k moci a v podobě Borderlands 2 se s ním vypořádejte. Hra je kritiky vychvalovaná kooperativní akce pro čtyři hráče, v níž není nouze o získatelné předměty a intenzivní řež z pohledu první osoby s herními principy RPG.

Co nás čeká?
* Balení dvou her: Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel v HD (+ všechny dostupné DLC).
* Plenící šílenství z první hry Borderlands se v Borderlands 2 vrací v plné síle a je lepší než kdykoliv předtím.
* Borderlands 2 lidem dovolí hrát spolu lokálně prostřednictvím rozdělené obrazovky, stejně jako online s možností kdykoliv se připojit a zase odejít.
* Díky plynulému kooperativnímu hraní a akci je hra Borderlands 2 mimořádně snadno přístupná hráčům a jejich přátelům.
* THE PRE-SEQUEL - coby kombinace střílečky a RPG, kterou si hráči zamilovali, vám naservíruje spoustu nových dobrodružství.
* NOVÉ TŘÍDY ANTIHRDINŮ - hrajte jako jeden ze čtyř hrdinů, jako jsou Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer a Athena the Gladiator. Poprvé si můžete zahrát také jako ozbrojený prototyp Claptrapa. Zažijete, jaké je to pracovat po boku ne zrovna morálního Handsome Jacka.
* VZESTUP HANDSOME JACKA - buďte svědky toho, jak se Handsome Jack dostal k moci. Ponořte se hluboko do historie ikonických nepřátel Borderlands. Podívejte se na příběh z druhé strany barikády - z Jackovy perspektivy.
* PŘINESTE ZKÁZU NA MĚSÍC - nízkou gravitaci měsíce pocítíte při každém kroku a skoku. Rozpoutejte chaos novými zbraněmi s funkcemi led a laser! Noví, vesmírní nepřátelé.

Výrobce Take 2 Games
Konzole PlayStation 4
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Borderlands: The Handsome Collection (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.