BRINK (PS3)

Cena produktu BRINK (PS3) není známa.

 

Popis produktu BRINK (PS3): Stručná charakteristika ps3 hry Brink Brink je jedinečná FPS střílečka, která míchá singleplayer, co-op a multiplayer do jedinečného zážitku, který vám umožní vyvíjet svou postavu napříč všemi her...  Více informací


BRINK (PS3) - popis

Stručná charakteristika ps3 hry Brink Brink je jedinečná FPS střílečka, která míchá singleplayer, co-op a multiplayer do jedinečného zážitku, který vám umožní vyvíjet svou postavu napříč všemi herními módy. Sami se rozhodnete, jakou roli chcete ve světě Brink převzít, abyste zachránili sebe a poslední lidské přeživší. Ps3 hra Brink přináší komplexní mix dynamických bitev, rozsáhlé customizace a inovativní systém ovládání. Příběh ps3 hry Brink Člověkem vytvořené plovoucí město Archa je na pokraji občanské války. Původně experimentální, plně soběstačný zelený habitat se stal po vzestupu zemských oceánů jedinou nadějí lidstva. Po 25 letech občanských nepokojů se ale obyvatelé Archy dostali do bodu zlomu. nyní stojíte před rozhodnutím, jaká bude budoucnost Archy i lidstva jako takového. Hlavní rysy ps3 hry Brink Per-so-ni-fi-ka-ce hra Brink vám nabídne téměř nekonečné možnosti úprav a personifikace vašeho charakteru. Možnosti jsou tak široké, že si vlastního avatara vytvoříte skutečně k obrazu svému. Dál ve hře budete mít stále více možností dalších a dalších úprav. Příběh za každou stranu konfliktu Vyberte si, zda chcete v singleplayeru bojovat jako člen Odporu nebo Bezpečnostních složek a potom za stejnou stranu hrát i online kooperativně nebo v klasickém multiplayeru. Nelineární hra Kdykoliv ve hře si můžete svého avatara změnit a navíc ps3 hra Brink vám umožní během hraní např.: singleplayeru volně přejít do kooperativního multiplayeru po té, co se k vám do hry ohlásí kámarád. Nebo i do multiplayeru. On-line můžete hrát až se sedmi dalšími lidmi (nebo Boty) kooperativně nebo s až 16 hráči klasický multiplayer. Hrajte chytře a přímočaře ps3 hru Brink budete ovládat pomoci zavedených mechanismů, na které jste zvyklí z podobných her. Nové je pak ve hře tlačítko SMART, při jehož stisku hra sama vyhodnotí co děláte, kam jdete a případně vám poradí další postup. Ať už jste ostřílení hráči FPS, nebo právě začínáte, s pomocí tl. SMART budete moci dělat rychlejší rozhodnutí a hra pak bude plynulejší.

Výrobce Bethesda Softworks
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BRINK (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.