Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Buildings Have Feelings Too! PS4

Buildings Have Feelings Too! PS4

Cena:

669 Kč

Koupit za 669 Kč
Dostupnost:
13. 8. 2021

Popis produktu Buildings Have Feelings Too! PS4: Představte si město ve kterém mohou budovy chodit a mluvit. Každá budova má vlastní cíle, naděje a obavy. Vybudujte metropolitní centrum plné života s řad různých obchodů, kanceláří a zábavních center, které pomohou vašim budovám prosperovat, jinak budete riskovat, že budou navždy zničeny. Objevte a vybudujte škálu různých byznysů od Viktoriánské éry až po moderní dobu. Spřátelte se s různými budovami, které mají vlastní cíle a naděje. Přizpůsobujte vaše město přesouváním budov, čímž dosáhnete perfektní komibnácie pro rychlejší růst města. Rozšiřujte město do přilehlých sousedních částí, objevujte nové pamětihodnosti a čtvrti. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Buildings Have Feelings Too! PS4 - popis

Představte si město ve kterém mohou budovy chodit a mluvit. Každá budova má vlastní cíle, naděje a obavy. Vybudujte metropolitní centrum plné života s řad různých obchodů, kanceláří a zábavních center, které pomohou vašim budovám prosperovat, jinak budete riskovat, že budou navždy zničeny. Objevte a vybudujte škálu různých byznysů od Viktoriánské éry až po moderní dobu. Spřátelte se s různými budovami, které mají vlastní cíle a naděje. Přizpůsobujte vaše město přesouváním budov, čímž dosáhnete perfektní komibnácie pro rychlejší růst města. Rozšiřujte město do přilehlých sousedních částí, objevujte nové pamětihodnosti a čtvrti.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Buildings Have Feelings Too! PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Buildings Have Feelings Too! PS4 akční ceny - Levné Buildings Have Feelings Too! PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Buildings Have Feelings Too! PS4 stojí 669 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Buildings Have Feelings Too! PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Buildings Have Feelings Too! PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz