Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Burnout Paradise Platinum (PS3)

Burnout Paradise Platinum (PS3)

Cena produktu Burnout Paradise Platinum (PS3) není známa.

 

Popis produktu Burnout Paradise Platinum (PS3): Burnout Paradise je již pátým pokračováním vynikající série Burnout od Electronic Arts. Tvůrci Burnout Paradise slibují při příležitosti přechodu na next-gen konzole radikální změny, zejména v sam...  Více informací


Burnout Paradise Platinum (PS3) - popis

Burnout Paradise je již pátým pokračováním vynikající série Burnout od Electronic Arts. Tvůrci Burnout Paradise slibují při příležitosti přechodu na next-gen konzole radikální změny, zejména v samotné struktuře hry, která by se měla více blížit modelu otevřeného světa. K dispozici tedy již nebude klasické menu, ale jednotlivé závody budou rozesety po celém fiktivním Paradise City. Jednotlivé herní výsledky se budou včetně bouraček a propadáků zaznamenávat do řidičského oprávnění. Zaznamenané úspěchy jsou cestou kupředu, za neúspěchy a bouračky si můžete vysloužit postih. Herní základ arkádového závodění zůstává samozřejmě zachován. S novou generací konzolí samozřejmě nastupuje zcela nová úroveň audiovizuálního zpracování a fyziky. Titul Burnout Paradise Platinum u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy burnout paradise, burnout.

Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Burnout Paradise Platinum (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.