Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Cabela's North American Adventures (PS3)

Cabela's North American Adventures (PS3)

Cena produktu Cabela's North American Adventures (PS3) není známa.

 

Popis produktu Cabela's North American Adventures (PS3): Pokud fandíte myslivosti a lovu zvěře je titul: Cabelas North American Adventures přesně pro Vás. Vydáte se do Severní Ameriky po stopách divé zvěře, kterou budete sledovat a zaměřovat vašim hledá...  Více informací


Cabela's North American Adventures (PS3) - popis

Pokud fandíte myslivosti a lovu zvěře je titul: Cabelas North American Adventures přesně pro Vás. Vydáte se do Severní Ameriky po stopách divé zvěře, kterou budete sledovat a zaměřovat vašim hledáčkem. Pokud zvěř vyplašíte, máte možnost otestovat jaký jste stopař. Pozor si dejte pokud Vás spatří medvěd dříve, nežli vy jeho, poté se role obrací a vy musíte vzít nohy na ramena... Titul Cabelas North American Adventures u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy cabelas, north american adventures.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cabela's North American Adventures (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.