Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Cena produktu Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) není známa.

 

Popis produktu Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3): Další díl tolik úspěšné FPS, která se tentokrát přesouvá do současnosti a nabídne tak bohatý arsenál nejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se budete pokoušet řešit celou řadu zapeklitých...  Více informací


Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) - popis

Další díl tolik úspěšné FPS, která se tentokrát přesouvá do současnosti a nabídne tak bohatý arsenál nejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se budete pokoušet řešit celou řadu zapeklitých situací v bojových zónách po celém světě. V průběhu hlavní kampaně se dostanete do řady dramatických akčních momentů a neustále se budete ocital v zajímavých a hlavně nových situacích. V jednu chvíli se tak z vás stane sniper hluboko za nepřátelskou linií, ve chvíli další podniknete frontální útok po slanění s helikoptéry BlackHawk a dojde i na letecké útoky proti nepříteli tisíce metrů nad zemí. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3. Pro stažení multiplayerových map je nutná registrace na Playstation Network.

Výrobce Activision
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) - recenze

Modern Warfare 3 – osmé nejoblíbenější téma na Facebooku

LaserDance
11.01.2012 - 10:26:29

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.