Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Cena produktu Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360): Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemn...  Více informací


Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360) - popis

Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu. Jako američtí mariňáci nebo britští vojáci S.A.S. se hráči musí probojovat spletitým příběhem plným nečekaných zvratů a používají nejmodernější technologii, obrovskou palebnou sílu i koordinované pozemní a letecké útoky na bitevním poli, kde jsou rychlost, přesnost a vzájemná komunikace nezbytným klíčem k vítězství. Call of Duty 4 Modern Warfare prohlubuje také zážitek ze hry pro více hráčů a poskytuje svým internetovým fanouškům zbrusu nové společenství ve hře pro houževnaté a vytrvalé nadšence, které si navíc můžete nastavit dle vlastních požadavků.:
Call of Duty 4 Modern Warfare -

Výrobce Active
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.