Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty 5: World at War (PS3)

Call of Duty 5: World at War (PS3)

Cena produktu Call of Duty 5: World at War (PS3) není známa.

 

Popis produktu Call of Duty 5: World at War (PS3): Tentokrát se podíváme opět do období 2.světové války a to konkrétně do Pacifiku, kde budete bok po boku americké armády tlačit Japonce z jimi obsazených ostrovů. Vedle toho si však taktéž zabojuje...  Více informací


Call of Duty 5: World at War (PS3) - popis

Tentokrát se podíváme opět do období 2.světové války a to konkrétně do Pacifiku, kde budete bok po boku americké armády tlačit Japonce z jimi obsazených ostrovů. Vedle toho si však taktéž zabojujeme na straně Rusů coby Stalinův vojevůdce proti nacistickému Německu a mj. zažijete i pád Berlína. Každá z kampaní je dostatečně odlišná a to nejen v prostředí a zbraních, ale také inteligenci, kde Němci budou prchat a bojovat o svůj holý život impulzivně, kdežto Japonci na vás zaútočí chytře, zrádně a bez myšlenky na ústup. Hlavní rysy hry: - Boje v Pacifiku za 2.světové války. - Inovativní týmová taktika. - Odlišná inteligence v závislosti na národnosti. - Engine ze hry Call of Duty 4. - Kooperativní multiplayer. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3.

Výrobce Activision
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty 5: World at War (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.