Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero (PS3)

Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero (PS3)

Cena produktu Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero (PS3) není známa.

 

Popis produktu Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero (PS3): Další pokračování velmi úspěšné akční střílečky Call of Duty, přinese hráčům nové humanitní mise, které se odehrávají například v Bagdádu a snaží se napravit škody způsobené válkou. Klid se ovšem ...  Více informací


Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero (PS3) - popis

Další pokračování velmi úspěšné akční střílečky Call of Duty, přinese hráčům nové humanitní mise, které se odehrávají například v Bagdádu a snaží se napravit škody způsobené válkou. Klid se ovšem snaží narušit všude přítomní teroristé, kteří svými krutými útoky terorizují celé okolí. Proto seberte veškerou odvahu a vydejte se bojovat za správnou věc se známým hrdinou Mitchellem. Velkou novinkou v této hře bude přítomnost EXO obleků, které dávají vojákům, kteří je nosí extra vysokou sílu, rychlost a přesné reflexy.

Ostatní
Platforma: PS3

Typ hry: Akční

Věková kategorie: 18

Multiplayer: Ano

Výrobce Activision
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.