Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty: GHOSTS HARDENED EDITION (Xbox 360)

Call of Duty: GHOSTS HARDENED EDITION (Xbox 360)

Cena produktu Call of Duty: GHOSTS HARDENED EDITION (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Call of Duty: GHOSTS HARDENED EDITION (Xbox 360): Call of Duty: Ghosts, střílečka od Infinity Ward - další herní série pod hlavičkou populární Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o n...  Více informací


Call of Duty: GHOSTS HARDENED EDITION (Xbox 360) - popis

Call of Duty: Ghosts, střílečka od Infinity Ward - další herní série pod hlavičkou populární Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o návrat Ghosta, jakožto oblíbené postavy z minulých dílů. Call of Duty: Ghosts je jednoduše novou značkou, která by měla přijít s novým příběhem.

Dostáváme se do hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Příběh CoD: Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě.

Hardened edice bude obsahovat hru, steelbook, přístup k Season Pass, náramek Paracord a ingame bonusy v podobě soundtracku, map a zbraní, mapa Free Fall bude dle Activision přístupná jen pro předobjednávky!
Co nás čeká?
* V pořadí již desáté pokračování této průlomově úspěšné série.
* Zcela nové vzrušující nápady a zážitky, úplně jiný příběh, nesrovnatelný s čímkoli, co tu dosud bylo.
* Ghosts navíc pohání zbrusu nový engine nové generace, se kterým Infinity Ward slibuje obrovský skok vpřed.
* Svět bude realističtější, střely budou preciznější, úmrtí uvěřitelnější a akce dramatičtější a přesvědčivější než kdykoliv předtím.

Výrobce Active
Konzole Xbox 360

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty: GHOSTS HARDENED EDITION (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.