Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty Modern Warfare 2 (PS3)

Call of Duty Modern Warfare 2 (PS3)

Cena produktu Call of Duty Modern Warfare 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Call of Duty Modern Warfare 2 (PS3): Call of Duty: Modern Warfare 2 - v novém dílu navazující na úspěšný Call of Duty 4: Modern Warfare se opět podíváte na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty starých ...  Více informací


Call of Duty Modern Warfare 2 (PS3) - popis

Call of Duty: Modern Warfare 2 - v novém dílu navazující na úspěšný Call of Duty 4: Modern Warfare se opět podíváte na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty starých dobrých zbraní včetně M16, M40, ale také nových jako sniperka SR25M nebo L85A2, avšak některé se už ve hře nebudou vyskytovat např. Skorpion, P90, M21, R700, G3 či G360. V multiplayeru by mělo být celkem 35 zbraní. Přibude několik nových herních modů, přičemž všechny mody z Call of Duty 4: Modern Warfare budou i v Modern Warfare 2 a budou mít i hardcore obtížnost. Těšit se můžete i na vrtulníky, UAV a dokonce i na nějajé ty zombíky. Titul Call of Duty: Modern Warfare 2 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy cod, call of duty, call of duty 6, cod 6, warfare 2, codmw2.

Výrobce Activision
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty Modern Warfare 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.