Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Call of Duty: Modern Warfare Steelbook edition (XONE)

Call of Duty: Modern Warfare Steelbook edition (XONE)

Cena produktu Call of Duty: Modern Warfare Steelbook edition... není známa.

 

Popis produktu Call of Duty: Modern Warfare Steelbook edition (XONE): CALL OF DUTY: MODERN WARFARE STEELBOOK EDITION Původní tvůrci série - studio Infinity Ward se vracejí a přinášejí Modern Warfare - reboot oblíbeného čtvrtého dílu, v němž jsme se vydali do dějišt...  Více informací


Call of Duty: Modern Warfare Steelbook edition (XONE) - popis

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE STEELBOOK EDITION
Původní tvůrci série - studio Infinity Ward se vracejí a přinášejí Modern Warfare - reboot oblíbeného čtvrtého dílu, v němž jsme se vydali do dějiště moderního vojenského konfliktu a s nejnovějším vybavením kosili teroristickou hrozbu.

V popředí bojové jednotkyStaň se pěšákem speciálních jednotek, mariňáků nebo americké armády a likviduj teroristy. Moderní vedení válkyVyužij technologického pokroku a používej noktovizory, laserové zaměřovače a další vychytávky, přinášející taktickou výhodu. Stealth miseKromě klasické Michael Bayovské akce si užiješ i tiché plížení jako sniper - stejně jako v původní hře.

Dospělejší pojetí války
Hra slibuje realističtější vyznění celého zážitku, takže kromě střelby a akce dojde i na rozvíjení dospělejších válečných témat. Rovněž byl přislíben i opětovný návrat oblíbených postav jako je kapitán Price, ovšem tentokrát v přepracovaném, víceúrovňovém podání.

Herní obsah:
Kampaň - Dramatický příběh pro jednoho hráče, bořící hranice, tak, jak to v rámci válečných stříleček umí jen Call of Duty.
Hra více hráčů - Připoj se do online bitev v klasickém multiplayeru.
Kooperativní režim - 6 elitních operací, dostupných pro rozličné dovednostní úrovně hráčů.

Výrobce Activision

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Call of Duty: Modern Warfare Steelbook edition (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.