Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Camp Rock: The Final Jam (NDS)

Camp Rock: The Final Jam (NDS)

Cena produktu Camp Rock: The Final Jam (NDS) není známa.

 

Popis produktu Camp Rock: The Final Jam (NDS): Ta nejdůležitější táborová soutěž vychází na Nintendo DS™! Zahrajte si za vlastního Camp rockera. Udeřte do strun, nažhavte bicí a rozhýbejte tělo. Zahrajte si písně z CAMP ROCKu a připravte se na...  Více informací


Camp Rock: The Final Jam (NDS) - popis

Ta nejdůležitější táborová soutěž vychází na Nintendo DS™! Zahrajte si za vlastního Camp rockera. Udeřte do strun, nažhavte bicí a rozhýbejte tělo. Zahrajte si písně z CAMP ROCKu a připravte se na utkání s táborovou hvězdou.

Přidejte s k Mitchie a Shanovi a dalším Camp rockerům! Zahrajte si písně z obou filmů CAMP ROCK. Pomocí dotykového pera můžete hrát na kytaru, baskytaru i bicí. Váš avatar si bude moct i pořádně zatrsat, když mu dáte nějaké stylové oblečení.

Vlastnosti produktu:

Přehrajte si příběh z filmu “Camp Rock: The Final Jam”
Zahrajte si rockové skladby z filmů “Camp Rock” a “Camp Rock: The Final Jam” pomocí dotykového pera, díky kterému můžete ovládat kytaru, baskytaru i bicí
Vyřešte hádanky a zahrajte si minihry, ve kterých pomůžete Camp rockerům připravit se na Final Jam
Naučte se stylové taneční pohyby inspirované filmem
Upravte si avatara pomocí oblečení, doplňků a make-upu:

Výrobce Disney
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Camp Rock: The Final Jam (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.