Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Captain America: Super Soldier (3DS)

Captain America: Super Soldier (3DS)

Cena produktu Captain America: Super Soldier (3DS) není známa.

 

Popis produktu Captain America: Super Soldier (3DS): Hra Captain America: Super Soldier doplňuje a prodlužuje filmový zážitek titulu Captain America: First Avenger. I když hra Captain America: Super Soldier vychází z filmové předlohy a do prostře...  Více informací


Captain America: Super Soldier (3DS) - popis

Hra Captain America: Super Soldier doplňuje a prodlužuje filmový zážitek titulu Captain America: First Avenger.

I když hra Captain America: Super Soldier vychází z filmové předlohy a do prostředí filmu je také zasazena, dostala vlastní dějovou linku, kterou napsal renomovaný spisovatel Marvelu, Christos Gage. Díky tomu hra Captain America: Super Soldier získala, na rozdíl od mnoha jiných herních adaptací filmů, hlubší hratelnost, a vy si tak můžete může užít interaktivních cinematických momentů, které mj. obohacují i filmové sekvence.

Hlavní rysy hry Captain America: Super Soldier

* 3rd pohled – Captain America: Super Soldier je akce s přídechem plošinovky a s důrazem na interaktivitu s okolím pomocí jeho superštítu – masivní a velmi efektnia efektivní komba jsou samozřejmostí
* Steve, Steve Rogers, ale říkejte mi Captain America – jsem ultimativní super voják a národní hrdina, který bojuje na vlastní pěst s největšími nepřáteli Spojených států Amerických během 2. světové války
* „Jsme ti v patách, klaďasi“ – my ti jdeme po krku. Z tvého štítu nalisujeme kulky. Tím olovem pak nakrmíme tvoje čelo! My jsme: Rudá lebka, organizace Hydra a Železný kříž a…Arnim Zola(já budu mačkat spoušť !)
* Hlavní hrdina – druhá světová válka je v plném proudu a Steve se chce přihlásit do armády, aby mohl hájit zájmy své země. Kvůli své fyzické kondici ho však nepřijali a tak vstoupil jako dobrovolník do speciálního vojenského programu, kde mu bylo vstříknuto do žil speciální sérium, který mu nejen jeho kondici zlepšil, ale udělalo z něj super hrdinu.
* Vlastnosti verze pro Nintendo 3DS – pokud se rozhodnete pro verzi pro Nintendo 3DS, užijete si hru Captain America: Super Soldier ve 3D bez nutnosti nosit brýle a to včetně filmových sekvencí (film přichází do kin ve 3D), díky analogové páčce Circle Pad budete mít dokonalou kontrolu nad hlavním hrdinou a díky hardwarovému výkonu konzole bude hra vyhlížet prakticky jako na herní konzoli Nintendo Wii:
Captain America: Super Soldier -

Výrobce Sega
Konzole Nintendo 3DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Captain America: Super Soldier (3DS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.