CARMAGEDDON (PS4)

Cena produktu CARMAGEDDON (PS4) není známa.

 

Popis produktu CARMAGEDDON (PS4): Carmageddon: Reincarnation oprašuje herní legendu! Pamětnící si vzpomenou jak hra v roce 1997 vzbudila pozdvižení a vysloužila si cenzurování v mnoha státech světa. Carmageddon ve vás totiž vzbudí...  Více informací


CARMAGEDDON (PS4) - popis

Carmageddon: Reincarnation oprašuje herní legendu! Pamětnící si vzpomenou jak hra v roce 1997 vzbudila pozdvižení a vysloužila si cenzurování v mnoha státech světa. Carmageddon ve vás totiž vzbudí specifickou jízdní horečku, kdy chodci nepředstavují více než body a vaši oponenti jsou jen další šílenci za volanty svérázných smrtících strojů. Nahoďte motor, protože masakr začíná!

Co nás čeká?
* Divoké závody, destrokce vozů a prohánění chodců!
* Plánované pokračování původní série. Hra není vyvíjena pod žádným vydavatelem - kvůli obsahu a stylu hry se autoři rozhodli požádat o financování projektu své fanoušky, kteří přispěli na vývoj přes 600 000$ pomocí Kickstarteru a PayPalu.
* Hra založena nejvíce na prvním Carmageddonu a powerupech z druhého dílu. Autoři slibují snadnou přístupnost a modovatelnost hry (například tvorba vlastních powerupů nebo zveřejnění vývojářských nástrojů).
* Součástí je i multiplayer s několika módy (kromě klasických módů má být například nově zařazený i mód, ve kterém ovládáte chodce).

Konzole PlayStation 4
Druh Závodní
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CARMAGEDDON (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.