Cars: Race O Rama (PS3)

Cena produktu Cars: Race O Rama (PS3) není známa.

 

Popis produktu Cars: Race O Rama (PS3): Cars: Race O Rama je již třetí pokračování závodní hry podle slavného animovaného filmu Cars. Znovu se tu setkáme s Bleskem McQueenem a jeho kamarády, dohromady tu bude přes 12 závodních postav. Z...  Více informací


Cars: Race O Rama (PS3) - popis

Cars: Race O Rama je již třetí pokračování závodní hry podle slavného animovaného filmu Cars. Znovu se tu setkáme s Bleskem McQueenem a jeho kamarády, dohromady tu bude přes 12 závodních postav. Zavítáme zase do městečka radiátor Springs, kde se naši kamarádi připravují na soutež Race O Rama Exhibition. Nový a vylepšený Blesk McQueen přijede plně vybavený zvláštním závodním motorem dovolující mu lépe manévrovat na zbrusu nových akčních dráhách, které vezmou hráče do městských ulicí, Baja pouště, písečných pláží a dalších lokací. Titul Cars: Race O Rama u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy cars, cars race o rama, race o rama.

Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cars: Race O Rama (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.